Gündebirürün.com iyi fikir.

Gündebirürün.com

1 Gün, 1 Ürün, 1 Süper Fiyata! Mutlaka Lazım Olur. Alın bir kenara koyun, bir daha bulamazsınız.” sloganıyla çalışmakta olan bir tür alışveriş sitesi. Sitede her gün gece 12:00‘de yeni bir ürün piyasanın altında bir fiyata yayınlanıyor ve sınırlı sayıdaki stoklar tükenene kadar dileyen müşteriler söz konusu ürünü satın alabiliyorlar.

Şirketin basın bülteninde gundebirurun.com alan adının alınışının 3 sene önce olduğu ancak internette devam eden diğer web site projeleri nedeniyle siteyi yayına geçiremediklerini anlatmışlar. Site 10 ekim tarihinde ürün satışlarına başladı ve farklı konsepti, acaba yarın hangi ürün satılacak? Merakından dolayı bağımlı bir ziyaretçi kitlesi yaratıyor ve ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor.

Dünyadaki örneklerinden Woot.com ile aynı modelde çalışan Gundebirurun.com‘ un ek özelliklerinin de Woot.com ile büyük benzerlikler taşıdığını söyleyebilirim. Uzman olmasam da tasarım ve işleyiş ve basitlik olarak Gundebirurun‘ u daha sıcak buldum diyebilirim.

Gundebirurun.com kısa süre önce yayına başlamasına rağmen, katılımcı ve alışveriş yapan bir kullanıcı daha doğrusu müşteri kitlesine sahip olduğu da ortada. Ürünlerin her gece 12:00‘de yayına alındığını göz önüne aldığımızda, incelemeye başladığım 15:00 civarında günün ürünü tükenmişti.

Kısa incelememde hem sistem, hem de satışlar bazında başarılı bulduğum Gundebirurun.com‘ un, eğlenceli bir servis olması da diğer bir konu. Kişisel fikrimi soracak olursanız, gundebirurun‘ ü beğendim. İlerleyen dönemler servisin geleceğini bizlere gösterecektir. Farklı bir e-ticaret konseptine sahip bir site olduğundan sizlerin de servis hakkındaki görüşlerinizi, merak ettiğimi söylemeliyim. Paylaşırsanız sevinirim.

6 YORUMLAR

  1. josekı tam okumadın sanırım bu sıte bır urunu pıyasa degerının altında verıyor hergun dıyo senın bahsettıgın ıse fıyat karsılastırma sıtesı sen bıraz gec farketmısın:))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here