Günlük Kıyafetlerinizi Kullanırken Kilo Verin – Thin Ice

Günlük Kıyafetlerinizi Kullanırken Kilo Verin - Thin Ice

Thin Ice adıyla geliştirilen ayakkabı ve iç yelek sayesinde günlük kıyafetlerinizi kullanırken günde 500 ila 1000 kalori vermek mümkün.

zayiflama-kiyafeti

Thin Ice adı ile geliştirilen ayakkabı ve iç yelekten oluşan set, metobolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayan yeni teknoloji bir ürün. Günümüzün hızlı dünyasında herşeyde olduğu gibi yiyecek endüstrisinde de hızlı yemek yemeyi destekleyen ürünler üretilmektedir. Zamandan kazandıran hızlı yeme alışkanlığı kilo almayı hızlandıran bir dezavantaja sahip. İnsanlar her yıl milyonlarca doları zayıflama ürünlerine harcarken teknoloji uzmanları da alternatif yollar bulmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Thin Ice’ta bu gelişmelerin sonucunda üretilmiş bir ürün.

Thin Ice, bir yelekten ve bir ayakkabıdan oluşuyor. Günlük kıyafetlerinizn altına giyeceğiniz yelek ve ayakkabı, hiç bir ekstra efor sarfetmenize ihtiyaç duymadan günlük 500 ila 1000 kalori yakmanızı sağlıyor.

Özel olarak tasarlanan kumaşı, metabolizmanızı uyararak yağ yakmanızın önünü açıyor. Indiegogo üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar 360 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Ürünün satış fiyatı ise 145 dolar. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here