Günün İş Fikri Pantry Yemek Marketi

Günün İş Fikri Pantry Yemek Marketi

Elinizdeki yemek tariflerine uygun yemeği yapmak için gereken malzemeleri bir marketten tabii ki satın alabilirsiniz. Peki yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini daha önceden hazırlanmış bir pakette almak istemez miydiniz?

recipe-kits

Yeni ortaya atılan bir iş fikri, girişimciler tarafından, özellikle yabancı ülkelerde büyük bir ilgi görüyor. Yeni iş fikri, bilinen ve sık kullanılan yemek tariflerinde bulunan malzemeleri paketler halinde satmayı amaçlıyor. Böylece insanların hem ne yemek yapacaklarına daha kolay bir şekilde karar vermesi hem de karışık dev marketlerde kaybolmaları ve zaman harcamaları engellenebileceği düşünülmüş.

İş fikrinin ilk örneği Pantry adıyla kurulan bir market olmuş. Market, bilinen manav ya da marketler farklı olarak yemek tariflerinde belirtilen malzemeleri paketler haline getirerek yeni bir konsept oluşturmuş. Ayrıca online alışveriş imkanı da sunan Pantry, müşterilerine, seçtikleri yemek malzemelerini 30 dakika içinde ulaştırabiliyor.

1 YORUM

  1. Forex le para kazanmak istiyenler uzman ekonomist öncülüğünde ana paranızın her ay %11i garanti hesapta ana paraya eş değer araba ev arsa tapusu kişi adına yapılır tam güven 0 risk detaylı bilgi: 05310306407 10000tl=1100 tl aylık

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here