Güven Bijuteri Franchising ve Franchising Şartları

Güven Bijuteri Franchising ve Franchising Şartları
Güven Bijuteri Franchising ve Franchising Şartları

2005 yılında mütevazı bir işletme olarak yola çıkan Güven Bijuteri , yakın bir zamanda güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısıyla bijuteri sektörünün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır. Bijuteri sektöründe toptan ürün satışı bazında en ön sıralarda yer almayı ilke edinip , modayı ve yenilikleri çok yakından takip ederek ürün gruplarının çeşitlerini stoklarında bulundurmaktadır.

Güven Bijuteri Franchising ve Franchising Şartları
Güven Bijuteri Franchising ve Franchising Şartları

Güven Bijuteri, müşterilerinin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılayabilecek güçlü yapısıyla; en yeni modellerden oluşan zengin ürün stoku ve dinamik dağıtım ağı ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır, bu yapısı ile sektöründe en iyisi olmayı kendine hedef olarak benimsemiştir. Sağlam bir yatırım yapmak ve bijuteri hizmet sektöründe yanımızda olmak istiyorsanız, bayilerimize katılın, zincirimizin bir parçası olun.

Güven Bijuteri  Franchising Süreci
Bilgi Alma: Franchise talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.
Başvuru: Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.
Ön Görüşme: Başvuru yapan Franchıse adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.
İş Planı Sunumu: Ön görüşmesi olumlu geçen Franchise adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.
Seçim: Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.
Protokol: Aday bölge isim hakkı bedelini öder ve Franchise sözleşmesi imzalanır.
Oryantasyon ve Hazırlık: Adayın ve personelin 2 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde ofis bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon, faaliyetleri başlar.
Uygulama: Ofiste pratik ve teorik eğitimler alınır.
Kontrat ve Açılış: Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise açılış işlemleri başlatılır.

Franchising sisteminin avantajları

  • Franchising sisteminin çok önemli avantajları bulunmaktadır:
  • Piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir firmanın ismi ile işe başlamak, yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlı olmaktadır.
  • Franchisor, marka, işletme ve isim hakkı yanında franchisee’ye, eğitim, reklam,tanıtım, malzeme, promosyon gibi konularda da destek sağlamaktadır.
  • Dünya piyasalarındaki yoğun rekabet gözönüne alındığında, bu sistem ile yatırım yapmak, yatırımcılar için daha kolay ve risksiz olmaktadır.
  • Franchisee tanınmış bir marka, isim ya da işletme hakkını alırken, ek olarak ulusal ve uluslararası bir standardı da elde etmektedir.
  • Ülke ekonomisi açısından franchising sisteminin avantajı, sistem sayesinde ülkeye yeni ürün ve hizmetler yanında yeni teknolojiler ve iş organizasyonlarının gelmesidir.
  • Yatırımcı franchısor’un şöhretinden yararlanmakta, böylece avantaj elde etmektedir.
  • Yeni iş alanlarının açılması, istihdam alanlarının yaratılması sonucunu doğurmaktadır. Bu da ülke ekonomisi için önemli bir avantaj olmaktadır.

Güven Bijuteri Franchising İletişim Bilgileri
Adres : Muratpaşa Mah. 567 Sokak M. Demirok Apt. No:6/1 ANTALYA
Telefon : 0 242 247 44 52
E-Posta : info@guvenbijuteri.com
Website : www.guvenbijuteri.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here