H1 Ev Sinema Sistemi 230.000 Dolar Fon Topladı

H1 Ev Sinema Sistemi 230.000 Dolar Fon Topladı 2
H1 Ev Sinema Sistemi

H1 Ev Sinema Sistemi 230.000 Dolar’dan Fazla Fon Topladı

H1 Ev Sinema Sistemi ile geleceğin sinema keyfi yanınızda. Apoll Zhong tarafından geliştirilen ve indegogo sitesinde fon toplamaya başlayan H1 isimli ev sinema sistemi, evinizde sinema keyfini yaşama imkanını sizlere sunuyor. Şu anlık sadece android cihazlar ve LED televizyonlar ile uyumlu olan projektör 1080p çözünürlüğü sayesinde kullanıcılarda memnuniyetlik hissi uyandırıyor. Bu ürünün kolay kurulumu sayesinde sadece 5 dakikada evinizi bir sinema salonuna çevirmeniz mümkün. Amerika’da başlayan iş fikrinin mimarı Apoll Zhong, geliştirdiği sistemin ev sinema teknolojileri için çok önemli bir adım olduğunu iddia ediyor.

H1 Ev Sinema Sisteminin Özellikleri

İndeogogo yatırımcıları tarafından bir hayli ilgi gören bu iş fikri topladığı fon miktarından anlaşılacağı üzere piyasaya sağlam adımlar ile gireceğe benziyor. Estetik açıdan da evinizde bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz H1 ev sinema sistemini tek bir kablo ile aktif hale getirebilirsiniz. Tasarımsal olarak göze hoş gözükmesi satış oranlarını pozitif yönde etkileyecek gibi duruyor.

H1 ev sinema sisteminin projektörü sayesinde 300 inç’lik bir ekran elde edebilirsiniz. Eğer evinizin bir ses sitemi yok ise bir Bluetooth hoparlör ile işinizi görebilir veya kablo ile hi-fi teknolojisini dibine kadar yaşaya bilirsiniz. Ayrıca hem 3D hem de 2D görüntüleri H1 sayesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Üstelik bir playstation veya xBOX’a sahipseniz dev ekranda oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

H1 ev sinema sistemi projesi indeogogo sitesinde başlangıçta 100.000 dolar fon toplamayı amaçlamıştı. Aslında bu bütün projelerde olduğu gibi sadece en alt limiti temsil ediyor. H1 projesi yatırımcılar tarafından 230.000 doların üzerinde yatırım toplamayı başardı.

H1 Ev Sinema Sistemi Fiyatı

Sinema sistemi 699 ve 799 dolar gibi fiyatlar ile satışa sunulmuş durumda. Toplu alımlar için üretici firma ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Tahmini olarak 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmeye başlanılacak olan H1 sinema sistemi piyasada 3500 dolar olan sistemlerin yerine sadece 699 dolarlık fiyatıyla rakip olmayı amaçlıyor.

H1 Ev Sinema Sistemi
H1 Ev Sinema Sistemi

Son olarak H1 Ev Sinema Sistemi için Google Play ve App Store’da yapılmış olan asistan uygulamayı kullanarak cihaza telefon ile erişim sağlayabilirsiniz. Ürün linki

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here