Haan.gar, bu yıl 45 milyon ayakkabı satmayı hedefliyor

Hangar Ayakkabı, bu sene her gün 150 bin çift ayakkabı satarak yılda 45 milyon çift ayakkabı satmayı hedefliyor. Çin tehdidini bile algılamadıklarını söyleyen Hangar Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Selçuk, “Halkımız bizi tanıdı ve sevdi yakında yurt dışında da sevecekler. Almanya’da mağaza hazırlıklarımız bitti; kuruluşa geçtik. Almanya’nın çeşitli şehirlerinde 400 mağaza açıp 5 bin 500 kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz” dedi.


FİYATLAR UCUZLAYACAK
Fiyatların daha da ucuzlayacağını söyleyen Selçuk, “Artık üreticilerimiz imal ettikleri ürünün yüzde 80’ini bize satıyor. Ayakkabı sektörü canlanıyor. 65 fabrika ile çalışıyoruz. Bu krizde insanlar ekmek yiyor ve ucuza mal satıyoruz” dedi. Hangar‘ın 15 Ağustos tarihinde satışa çıkacak yeni koleksiyonunda bayan çizmeler 14.90 TL, 16.90TL, 19.50 TL, ve 9.75TL’den satışa sunuluyor. Bayan babetler ise pek çok farklı seçeneklerle 13.50 TL’ye satışa sunuluyor. Erkek spor ayakkabılar 14.90TL ve 16.90TL iken erkek botları 29.90TL’ye satışa sunuluyor.

6 YORUMLAR

 1. ben bu firmayı çözemedim ısrarla giresun a bayilik istedim firma kendi açacak dendi aradan 3 ay geçti hala açılmadı başka bir ilçede açayım dedim orda da bi dükkanda tabelası var sen aç o indirir dendi daha tabelasını indiremedi böyle sözüm ona büyük firma bir ile tek bayilik deniyor samsunda iki tane var hangar anlayamadım doğrusu

 2. Geçenlerde bir mağazasına gitmiştim.O fiyatlara çok iyi modelleri var ve öncesini bilmem ama iyi bir reklam ve pazarlama politikası izlediklerini düşünüyor ve tebrik ediyorum.

 3. yha birşey sorucağım ben bayrampaşada oturuyorum bana en yakın haan gar mağazası nerde????????

 4. 6 Agustosta bayiler toplantısına katılmıştım Radisson otelde. İkili üçlü toplantıda bayi olmak için bilgi almak istedigimde yöneticilerinin tavrı hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Burada onların isimlerini yazabilirim ama hoş olmaz. Ama Alpaslan Beyi takdir ediyorum. Doğru yolda.

 5. Bu yazıyı siz mi aldınız yoksa istek üzerine mi yazıldı bilemiyorum.
  AMa hangar ayakkabı öyle övünülecek ve bu siteye yakışacak bir firma değil.
  MAğdur ettiği bayileri, haksız yere binlerce lirasını kaybeden girişimcileri dikkate elmanızı istiyorum.

  Girişimci olan olmayı düşünen kişilerin uğradığı bu sitede bu firmanın yer alması üzücü.

  Hangar ayakkabı türkiyenin farklı illerinde bir çok bayisini mağdur etmiştir mağdur etmeye devam etmektedir.

  BAzı ayakkabılar istisna çöp ayakkabı satılıyor ve insanların ayak sağlığı ile oynanıyor.
  Made in china etiketli ürünlerin etiketleri sökülüyor ve %100 türk malı diye tüketici mağdur ediliyor.
  Haangar ayakkabının eksik kestiği faturalar ile devlet milyarlarca lira zarara uğratılıyor ve bu görmezlikten geliniyor.

  Sözün özü sitenin kalitesine yakışmamış beyefendi bu firma.

  Yorumumum yayınlanacağını umuyor iyi çalışmalar diliyorum.
  Detaylı HAANGAR ayakkabı incelemesiiçin web siteme bakabilirsiniz.
  Herkese iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here