Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Vererek Büyüyor

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik ile ilgili çalışmalarına hızla devam ediyor. Türkiye genelinde çiğ köfte bayiliklerinde hızlı yükselen firmalardan olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte’nin aynı zamanda Helal sertifikası da bulunuyor. Çiğ köfte üretiminde katkı ve koruyucu maddeleri kullanmayan firmanın bayilik bilgileri ve destekleri hakkında aşağıdaki tanıtım yazısından bilgi alabilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayiliği 7.990 TL’ye açılabiliyor.

Mesut Demirel‘in kurucusu olduğu Hacıalioğlu Çiğ Köfte 1999 yılından beri sektörde hizmet veren 17 yıllık bir firmadır. Bayilik almak isteyenler için çiğ köfte dükkanının tüm malzemelerini ve dekorasyon masraflarını girişimcilere her şey dahil olarak sunan firmanın ISO 9001:2008, Helal Gıda sertifikası ve ISO 22000:2005 sertifikaları bulunmaktadır.

Çiğ köfte açmak için toplam yatırım olarak 7.990 TL isteyen firmanın bayilik paketini 9 taksit olarak satın almanız mümkün. Dükkan malzemeleri içerisinde çiğ köfte dolabı, dijital tartı, masa, sandalyeler ve tanıtım malzemeleri gibi bir çok ürün bulunuyor.

Hacıalioğlu 2017

Hacıalioğlu Çiğ Köfte ürünleri arasında sadece çiğ köfte yer almıyor. Künefe, Tepsi tatlı, içli köfte, kadayıf dolması, salep, dondurma, paçanga böreği gibi bir çok ürünlerinde aynı zamanda tedariğini yapabiliyorsunuz. Günlük hızlı servisi ile bayilik alan girişimciye hizmet sunan firma aynı zamanda tüm kurulum işlemlerini 7 gün içerisinde gerçekleştiriyor.

Çiğ köfte bayilikleri veren firmalar arasında sürekli bir büyüme potansiyeli olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte‘nin iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Acil bayilik için 0212 515 9 444 ‘ü arayabileceğiniz gibi firmaya adres ve web sitesinden de ulaşabilirsiniz.
Adres: Güneşli Mh. Evren Cd. Tümer Sk. No:11/A/B Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 212 515 9 444
E-Posta: destek[@]hacialioglucigkofte.com
Web: www.hacialioglucigkofte.com

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here