Hacıoğlu bayilik bilgileri

Hacıoğlu lahmacun

Hacıoğlu lahmacun bayilik bilgileri

Hacıoğlu lahmacun 49 bayisi bulunan ve 1993 yılından beri bayilik veren bir firma. Hacıoğlu lahmacun, pide, döner ve içli köfte gibi menülerinden oluşan ürün konsepti ile avm’lerde ve işlek caddelerde yer alan bir konsepttir. Hacıoğlu küçük bir dükkanda işe 1965 yılında başlamış ve geçen yıllar içerisinde franchise vererek büyümesine devam etmiştir. Lahmacun sektöründe ilk hızlı servis sistemine geçen firma olan Hacıoğlu bayilik yatırım miktarını lokasyonun metrekaresine göre belirlemektedir.

Ülkemizin bir çok bölgesinde yer alan mağazalarla bir lezzet zincirine dönüşen firma mağaza mimarisi, teknik kapasite, makine ve ekipman parkını geliştirdiği gibi, ürün yelpazesini de zenginleştirdi. İlk olarak lahmacun ayran ve meşrubattan olusan ürün yelpazesi, ilerleyen yillarda; peymacun (patentli ürün), piliç döner, et döner, soslu kanat, lezzet topu(patentli ürün), patates kizartmasi, salata gibi ürünlerle çesitlendirdi. Hacioglu restoranlarinda ayrica; burma kadayif, firin sütlaç, dondurmali kadayif, dondurma seçenekleri ve kahvalti saatlerinde pogaça, börek ve su böregi yer almaktadır.

100% Türk sermayeli bir fast food zinciri olan Hacıoğlu, devamlı büyüyen bir gıda devidir. 1993 senesinden itibaren hızlı ve sağlam bir büyüme trendi içine girmiştir. Hacıoglu hali hazırda İstanbul’dan Ankara’ya Konya’dan Balikesir’e Samsun’dan Antalya’ya kadar 11 farkli ilde onlarca restorani ile geleneksel tatlardan yola çıktığı geniş lezzet yelpazesi ile müsterilerine hizmet veriyor. Türk mutfağının farklı damak tatlarını hızlı servis ilkeleri ile bütünleştiren ve geleneksel tatları koruyarak yepyeni ürünler geliştiren Hacioğlu, bu yenilikçi yaklaşımla piyasadaki rekabet gücünü sürekli biçimde arttırmıştır.

Hacıoğlu lahmacun ortalama yatırım tutarı 650.000 Tl civarını bulmaktadır. Yatırımını 2-3 yıl gibi bir sürede amorti eden Hacıoğlu reklam katılım ücreti ve gelirden pay almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here