Hafız Efendi Köfte Zinciri Franchise Veriyor

Hafız Efendi Köfte

Hafız efendi köfte zinciri, gücünü bir asırlik tarihinden alır. Etler kastamonu araç ve balikesir bölgesinden özenle secilip merkeze gelir 100 yıılık recete ile porsiyonlanmış olarak, şubelere gönderilir bundan dolayı, fire, kayıp olmaz. Izgarada temel ustalık becerisi yettiği için personel bulmak ve eğitmek kolaylaşır.

Hafız Efendi Köfte Bayilik
Hafız Efendi Köfte Bayilik

Hafız Efendi Köfte 70-120 m2 büyüklükte, açık alanı da olan mekanlarda, Tarihi reçetesiyle üstün lezzetteki et ürünlerini hızlı servis eden, Menüsünde ızgaralar, köfte, hamburger gibi kırmızı et ürünleri yer alıyor. Kolay kuruluyor, kolay işletiliyor. İşletmecisinin işin içinden gelmesi gerekmiyor, ancak seçkin müşterilerinin beklentilerini anlaması ve ekibini iyi yönetmesi bekleniyor.

Hafız Efendi Köfte Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Yer Seçimi Paket servis potansiyeli güçlü, alışveriş ve iş yoğunluğu olan caddeler, işlek alışveriş merkezleri Yatırım Bütçesi 250-300.000 TL – Başlangıç Bedeli 30.000 USD Ortalama Kâr Oranı masraf yapısına bağlı olarak net ciro üzerinden %20-25 Kullanım Bedeli net ciro üzerinden %5 Hedef Bölge başta İstanbul olmak üzere tüm büyük şehirler
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2
Franchising / Bayilik Destekleri:
Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Franchise Bayi Yetkilisi: HAKAN UMAN
Telefon numaraları: 0532 5471301
Mail: fc@hafizefendikofte.com
Web: www.hafizefendikofte.com
Adres Bilgileri: İnönü caddesi no 76 Kadiköy/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here