Halı Saha Görüntü Sistemi

Halı Saha Görüntü Sistemi

2005 Jüri özel ödülü alan bu fikri sizlerle paylaşmak istedim. “Proje fikrimiz, bir spor karşılaşmasının, kameramana gerek olmadan, ileri görüntü izleme teknolojilerini de kullanarak kaydını yapan, daha sonra izlenmesini sağlayan elektronik sistemin üretilmesidir. Bugüne kadar belki defalarca düşünülmüş ama hiç yapılmamış bir ürünü geliştirmeyi planlıyoruz. İş planımıza göre, öncelikle halı saha futbol karşılaşmalarında talep bulması beklenen sistem, işletmecilerin %25 gelirlerini artıracak yeni ürünlerin (DVD ya da VCD gibi) sunulmasını sağlayacaktır. Bizce herkes yaptığı maçı görüntülerine sahip olmak isteyecektir.

Uygulamanın ileri aşamalarda futbol okulları, Futbol Federasyonu ve Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü gibi kurumların da ilgisini çekeceğini ümit ediyoruz.

5 YORUMLAR

  1. evet ben hatay da halı saha işletmecisiyim bende tam bu sistem üzerinde yoğnlaşmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim anlaşabiliriz. 0535 822 62 82
    0326 645 6133

  2. ben bir grafiker ve webtasarımcısıyım yaptığım bazı sistemlerde güvenlik kamerası ile bu şekilde online izlenim sistemi kuruyorum. Şimdi bir halısahaya bu fikir ile gidip bu şekilde bir teklif sunmak istiyorum fakat ben bu fikri sunduğumda firma bana hayır deyip pekala bunu kendiside yapabilir bağlayıcı olması açısından ve bu işte bana ihtiyaç duyabilmeleri için ne yapabilirim?

  3. Evet mantıklı bie düşünce 1.Amatör , Süper Amatör takımları için , futbol okulları içn çok hoş bir fikir. Yaygınlaşması sadece bier kıvılcıma bakar bence halı saha sahipleri içinde süper ötesi bir ek gelir.
    Halı saham olsa maç fiyatını düşürerek cd den ek gelir elde etmek iyi bir fikir olabilir yada maç fiyatını yükseltip cd yi bedava vermek de olur ancak tüketiciler bilinçlendi artık bunu yemezler sanırım :D

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here