Hamile Hanımlar İçin Akıllı Yardımcı

Hamile Hanımlar İçin Akıllı Yardımcı 6

Özellikle ilk defa bebek sahibi olacak hanımların bayılacağı yeni bir fikir.

Welcome-message

Bud adlı hamilelik yardımcısı cihaz, MFA ürün geliştirme programı kapsamında Vidhi Goel ve Eliz Ayaydın tarafından düşünülerek hayata geçirilmiş yeni bir fikir. Hamile hanımların durumlarını ve gelişmelerini an be an takip eden cihaz onların stresli anlarında da yardıma koşuyor ve durumları hakkında bilgiler ve tavsiyeler vererek rahatlamalarını sağlıyor. Güvenilir hamilelik kaynaklarından alınan bilgiler sayesinde tüm endişelere cevap veren Bud, bebek doğana kadar en büyük yardımcı haline dönüşüyor.

Hamilelik dönemi anne işin olduğu kadar baba içinde stresli ve yoğun bir dönemdir. Bu dönemde özellikle ilk defa anne baba olacak aileler bir çok endişe ve soru işaretleri ile doludur. Günün her anı bir uzmana danışamayacak aileler bu nedenle çoğu dönemi stres içinde geçirmek zorunda kalırlar.

Sample-Message Bud-packaging-interior

Anne, Bud ile gelen ölçü cihazını her hafta düzenli bir şekilde kullandığında cihaz, hamilelik durumunu ve gelişmeleri uygun bir şekilde ölçebiliyor, gerekli bilgileri alabiliyor. Bunun sonucunda çevrimiçi güvenilir kaynaklardan ve tıbbi profesyonellerden alınan bilgiler endişeli ve ya aklında sorular olan aileye aktarılıyor. Bud’ın yanıtları aileye bir cevap kağıdı şeklinde veriliyor. Ayrıca hamilelik döneminin önemli aşamaları da aileye bildirilerek yeni dönemlerin başlangıcı bildiriliyor. Hamilelik dönemi tamamlanarak bebek dünyaya geldiğinde ise bu cevap kağıdı bir hatıra olarak saklanabiliyor.

Bud sahip olduğu yazıcı sistemi sayesinde hamilelik döneminde çektiğiniz fotoğrafları cevap kağıdına basabildiği gibi anne babaların soracağı soruların güvenilir kaynaklardan alınan cevaplarını aileye, yine bu kağıda yazdırarak sunabiliyor.

Spool-keepsake Measuring-belly bud-packaging

 Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here