Hamudu krize inat 15 şube daha açacak

Fast food’a eğlence ile yaklaşan Hamudu, krize inat bu yıl 15 şube daha açacak. Hamudu’nun kurucularından ve Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Ozan, “Şu anda İstanbul’da Nişantaşı ve Esentepe’de şubemiz var. Ayrıca geçen ay İzmir’deki şubemizi müşterilerimizle buluşturduk” dedi. Krize rağmen büyümelerini yeni şubelerle pekiştireceklerini anlatan Ozan, şunları söyledi: “Biz hamburgeri ve döneri esprili bir şekilde sunduk. İngilizceyi okunduğu gibi kurguladık. Bu insanımıza ilginç geldi. Bizim de sihrimiz bu oldu. Ancak önceliğimiz marka bilinirliliğini arttırmak olacak. Bunun için şube sayısını arttırmak en iyi yol. Kriz sürse veya derinleşse de bu yıl 15 şube daha açma planımızdan vazgeçmeyeceğiz. Bursa, Eskişehir, Marmaris ve Kayseri ilk sırada yer alıyor.”

Türkiye’deki restoran sayısını 100’e çıkardıktan sonra yurtdışına açılmayı planladıklarını söyleyen Ozan, “Gurbetçilerin ağırlıklı olduğu Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden başlayacağız” diye konuştu. Markalarına yatırım yapan girişimcilere her türlü desteği sağladıklarını ifade eden Ozan, “İlk altı ayda marka bedeli için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca performansları nasıl, sorunları var mı diye sürekli takip ediyoruz” dedi. Ozan, toplam yatırım maliyetinin 110 bin TL civarında olduğunu ifade etti.

Müşteriye özel TV yayını

Hamudu, Atilla Ozan, İlke Sürücü, Fatih Süzen ve Elif Gümüş tarafından 2007’de kuruldu. Hem ürünleriyle hem de iç dizaynıyla da dikkat çeken restoranın mönüsünde vejeteryenler için ızgara hellim peynirinden hazırlanan ‘Peynirger’ ile patlıcan, kabak, havuç, domates ve hellim peyniri ile hazırlanan ‘Otlu Hamudur’ en sevilen tatlar arasında. 30’a yakın ürünün bulunduğu Hamudu’da ‘hamududür’, ‘hamuduger’, ‘çikın burger’ gibi seçenekler de bulunuyor. Restoranda ‘Hamudu Çenıl’dan güncel haberleri ve kamera şakalarını izleyen müşteriler, Hamudu Dergisi ile de eğlenebiliyor.
Kaynak:Kobiden.com

3 YORUMLAR

  1. ben daha geniş bir bilgi edinmek istiyorum şartlarınız ve ürün çeşitleriniz hakkında. ilgilenirseniz sevinirim

  2. ben ali kara sizinle çalışıp eşimle beraber bayiliğinize talibiz ama şartlarınınedir bilmiyorum ama yaşadığım şehirde işte fırsat dedirten yer ve sizin yardımlarınızla inşallah ben ve eşim varızz teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here