Hamudu törkiş fest fuud bayilik

Hamudu ne iş yapar?


Hamudu, fest fuud’ a yeni bir anlayışla yaklaşan en eğlenceli, en doyurucu, , en temiz, en lezzetli, en farklı, en keyifli, en sağlıklı, en güzel, en yakışıklı, en zengin, en iyi, en büyük, en yeni.. yani anlıycanız herşeyin en’i hamududa.


Hamudu döneri farklı yapar (kendi yapar), sıcak sandüvüçleri farklı yapar, ekmekleri farklı yapar (her zaman taze ekmek) herkezden farklı yemekler yapar( bakınız hamudu kebabı vedeee çikınburgerler vedeeeeeee hamudürler…) helede hamburgeri kimse bizim gibi yapmaz… ıslak desen diil… amerikan desen diiil… harbi TÜRK… eti yüzdeyüz et… ööle soyamış ıvırmış zıvırmış bulamazsın… analarımızın yaptığı gibi.


Yani anlıycanız Hamudu ne yaparsa farklı yapar.


Dı mişşın of Hamudu


Hamudu’ nun misyonunu anlatmak için öyle çok süslü cümlelere gerek yok kardeşim… basit bir misyon yüklendik.. acıktıysan gel karnını doyur..Dı vijın of Hamudu


Amaaa vizyon meselesi biraz farklı… Biz halkımıza kaliteli fest fuud yemek için fazla para harcatmayı istemiyor ve de bu tip faaliyet içerisinde olanları vizyonumuzla dövmek istiyoruz.. herkesin ulaşabileceği noktda bir hamudu açıp, farkımızı, temizliğimizi ve de Türk mutfağının içinden gelen enfes lezzetler sayesinde oluşturduğumuz yemeklerimizi her acıkana yedirmek istiyoruz… Bunu yaparken de ülkemizi Uluslararası arenada temsil edebilecek güçte bir TÜRK markası yaratmayı hedefliyoruz… Ve bunu gerçekleştirmek için de biz Hamudu çalışanları geceleri yatağımızda hayalini kurup, ertesi gün işe geldiğimizde hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.


Nasıl bir Hamudu açabilirim


Öncelikle bir hamudu franchise olabilmek için eğlenceli bir iş yapmak şart. Yeterli ekonomik güce sahip olmak şart. 90 bin liralık bir güç, başlamak için yeterli (karşılığı çeşitli finansal enstürümanlar olabilir, hepsinin nakit olması şart değil, bu tip şeyleri özel olarak görüşebiliriz.)
Hamudu açmayı hedeflediğimiz bölgede kriterlerimize uygun bir dükkan olması şart. ( minimum tek katta 70 metrekare, en az 5 metre cephe ve de, 3, 20 metre yükseklik olmazsa olmaz, doğalgaz, baca ve de en az 30 kwa elektrik şart.


Çalışkan olmak, espri yapabilmek, gerektiğinde ciddi olabilmek, namuslu olmak, yemek işinden anlamak, sabah erken kalkıp işe başlamak şart.


Daha detaylı bilgiye www.hamudu.com dan ulaşabilirsiniz.
İlgili Kişi : Atilla Ozan
Adres : Esentepe Mah. Kasap Sok. No:12 Şişli İstanbul
Telefon : 0212 288 02 96 – 0532 603 70 32
Faks : 0212 288 02 98
Web Sitesi : www.hamudu.com


Etiketler : Hamudu bayiliği, hamudu bayilik, hamudu bayiliği nasıl açılır, hamudu bayiliği için gerekli şartlar, hamudu bayi.

2 YORUMLAR

  1. ZAMANI GELMİŞTİ ARTIK BİZ TÜRKLER AKILLIYIZ AMA SANKİ BİRAZ GEÇ KALINIYO BAZEN GENEDE İYİ ZAMANI GELMİŞTİ AETIK KENDİ HANBURGERİNİ YESİN HER TÜRK KOLAY GELSİN BAŞARI DİLEKLERİ İLE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here