Handies profesyonel ütü hizmetleri bayilerini arıyor

Handies, günümüz şartlarında çalışan çalışmayan herkesin bir yük olarak gördüğü, profesyonel imaj açısından son derece önemli olsa da bireylere zaman kaybettirdiğinden pek de sevilmeyen ütüleme derdini üzerinizden almak amacıyla kuruldu.


Evde Özgürlük Devri sloganıyla tüketicilere ütü problemini kalıcı olarak unutturmayı amaçlayan Handies farklı ihtiyaçları dikkate alarak oluşturdugu abonelik sistemlerı ile geniş bir kitleye hizmet veriyor.


Çalışma stiliyle de örnek bir kuruluş olan Handies’de müşteri memnuniyeti ve marka değeri en önemli değerler olarak belirlenmiş. Bu anlamda tecrübeli çalışanları, profesyonel yönetim tarzı, dalında lider anlaşmalı çözüm ortakları ve franchising sistemi markaya önemli bir kimlik katıyor.


Handies yarattığı marka değerini tüm Türkiye’ye yaymak ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla Türkiye genelinde franchise modeli bayilikler oluşturmayı hedefliyor. Eğer siz de bu başarıya inanıyorsanız ve Handies markasını geliştirme projesinde rol almak istiyorsanız bizi arayın.


Franchise Adaylarında Aranan Özellikler


Franchise adaylarında aranan en önemli özellik Handies kurumsal sistemine uyumdur. Marka kimliği profesyonel, kalite ve müşteri odaklı olduğundan Franchise adayları bu sisteme inanmış ve bu kimliği daha da ileri taşıyacak özelliklerde olmalıdır. Daha sonra adayların başarı inancı, geçmişte başarılı iş tecrübeleri, eğitim seviyesi ve finansal gücü dikkate alınacaktır.


Franchise Verme Detayları


Handies tüm Türkiye illerinde ve büyük ilçelerde franchise işletme, Handies know-how ve marka kullanımını 2 ve 5 yıllık lisanslar halinde franchise sözleşmesi ile veriyor. Lisans sonrası Franchise sahibi Handies markası ile Handies sistemini uygulamaya ve faaliyet göstermeye hak kazanıyor.


Ofis Seçimi


Handies Franchise ofisi ve ütü merkezinin yer seçimini ve ofis içi düzeni onaylar. Franchise sahibi kendi mülkünü ofis olarak kullanmak isteyebilir, bu durumda yerin fiziki şartlarının uygunluğu değerlendirilir. Ofis yeri ve talep koşulları ile ilgili tecrübelerini bayisine aktaracak olan Handies, ticari başarının kısa sürede yakalanmasını amaçlar.


Ofis düzeni


Ofis yeri girişimci Franchisee tarafından kiralanır ve iç mimari proje Handies tarafından ücretsiz olarak hazırlanır. İç dekorasyona karar verilir ve ardından gerekli tesisat ve ekipman işleri Handies takibinde hazırlanır.


Personel seçimi


Handies sisteminde çalışan, kalitesi vazgeçilmez unsurlardan biridir. Bu yüzden Handies Franchisee personelinin işe alımında onay hakkını saklı tutar. Personel alımına Franchisee ile birlikte karar verilir. Personel maaş skalası, derecelendirme sistemi, personel sözleşmesi ve çalışan hakları tüm Handies sisteminde standart olduğundan Franchisee bilgilendirilir.


Tanıtım


Handies, yeni Franchise bölgelerinde markasını ve ürününü tanıtmak için bölge ihtiyaçlarına göre değişmek üzere basılı evraklar ve internet sistemini kullanır. Yine Franchisee açılışı sırasında Handies’in sağladığı bu araçları ücretsiz kullanır.


Eğitim


Franchisee ve personeli Handies tarafından verilecek 2 günlük teorik ve pratik eğitim sonrası faaliyet göstermeye hak kazanır. Eğitimler Franchisee faaliyete başladıktan sonra da periyodik olarak tekrarlanır.


Ekipmanlar


Ütüleme merkezinde kullanılacak makinalar, ortamdaki hijyen standartları, ürün teslim alma ve teslim etme aparatları, ofis evrakları, paketleme aparatları ve tanıtım broşürleri tamamen Handies tarafından tedarik edilmektedir. Franchisee lojistik aracı iç ve dış giydirmeleri Handies sisteminde standarttır ve Handies tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.


Diğer yatırım maliyetleri Franchise bölgesinin lokasyonuna göre değişiklik
göstereceğinden bölgelere göre detaylı fizibiliteyi Handies ile işletme beraber yapacaktır.


Handies ailesinin üyesi olun


Yukarıda detayları kısaca belirtilen Handies sisteminin kurumsal yapısına ve yükselen marka değerine ortak olmak için gecikmeden bizi arayın. Şu ana kadar gelen yüksek talep titizlikle değerlendirilmektedir, fizibilitesi tamamlanmış bölgelerdeki Handies bayi açılışları internet sitesinden duyurulacaktır.


Franchise Tipleri


ӢPick-Up Franchise


Bu bayilik tipi sadece ütülenecek eşya toplama ve dağıtma fonksiyonuna sahiptir. Bünyesinde ütüleme işlemi yapılmaz. Ütüleme işlemini Exclusive ya da Regional Franchise gerçekleştirir. Pick-up bayimiz ütülenen bu eşyaları dağıtmakla görevlidir.


Sözleşme 2 yıllık yapılır


ӢRegional Franchise


Bu bayilik tipi kendisine tahsis edilmiş ve sınırları balirlenmiş olan bölgede faaliyet göstermekle yetkilidir.Ütülenecek eşya toplama, ütüleme ve ütülenmiş eşyaları dağıtma yetkisi vardırç


Sözleşme 2 yıllık yapılır


ӢExclusive Franchise


Bu bayilik tipi Handies sisteminde bulunan en kapsamlı bayilik modelidir. Regional Franchise’ın tüm özelliklerini taşıdığı gibi ek olarak Franchisee kendisine tahsis edilen bölge sınırları içerisinde tüm Handies faaliyetlerini münhasıran gerçekleştirir. Böylece bayiliği süresince bulunduğu bölgede başka bir bayi oluşturulmaz. Kendisine ayrıca Handies Group onayı altında Pick-up ve Regional franchise atama ve oluşturma yetkisi verilmiştir.


Sözleşme 5 yıllık yapılır


FRANCHISE İŞLETMELERİN AVANTAJLARI NELERDİR?


Franchise sisteminin temel avantajı Franchise’ı alınan markanın oluşturduğu güven, kalite ve hizmet standartlarını tekrar oluşturmak zorunda kalmamaktır. Bu Franchisee için önemli maliyet avantajı sağlar. Handies tüm bu detaylarda ciddi bir yatırım yapmış olduğundan, Franchise alan yatırımcı Handies’in oluşturduğu marka değeri ve hizmet standartları nedeniyle yaptığı yatırımı daha kısa sürede kâra dönüştür.


Handies promosyon, reklam, profesyonel web sitesi, personel bulunması ve standartları, insan kaynakları sistemi, sözleşme yönetimi, tanıtım broşürleri, araç giydirmeleri, ütü teknikleri gibi birçok konuda tecrübe birikimini kurulum aşamasında Franchise alan yatırımcısına aktarır. Kısacası Handies sistemini geliştirmeyi ve karlı bir iş kurmayı amaçlayan başarı odaklı yatırımcı, Handies’in hazırlayıp eksiksiz ve tüm detayları ile sunduğu işi teslim alır.


Handies Ütü Hizmetleri Franchisee olmak için 11 neden


1.Türkiye’de yeni gelişen bakir bir sektör
2. Herkesin talep ettiği bir hizmet
3. Handies markasının oluşturduğu güven
4.Her mevsim talep edilen bir hizmet
5. Uygun fiyat
6. Düşük kira maliyetleri
7.Düşük yatırım maliyetleri
8. Hızlı ve karlı dönüşüm (Return on Investment – Yatırımın dönüşümü)
9. Kolay ve hızlı kurulum
10. Handies marka algısının yükselen değeri
11.Standart tüketici iletişiminin getirdiği sistemli kurum algısı


Ve Handies’ in Sektör Tecrübesi…


Handies Ütü Hizmetleri
Evlere Servis Profesyonel Ütü Hizmeti
Parseller Mah. Karadeniz Cad. Sahur sok. No.17A Dudullu Ümraniye
Sinpaş Aqua City 2.Etap karşısı

Tel: 0(216) 6126666
Faks:0(216) 6126668
handies@handies.com.tr
www.handies.com.tr


Handies® – Evde Özgürlük Devri


Anahtar kelimeler: Evlere servis ütü, evlere ütü hizmeti, ütücü, Profesyonel Ütü Servisi

3 YORUMLAR

  1. Adapazarı Sakarya'ya bayilik veriyormusunuz bayilik şartları nedir ütü konusunda uzmanım ve çok iyiyimdir kuru temizleme dükkanım vardı kriz nedeniyle kapattım cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim nurantugran@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here