Happy Moon’s Cafe Franchise Veriyor

Happy Moon’s

Happy Moon’s Cafe Bayilik / Franchise

Happy Moon’s markası olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye franchise veriyoruz. Güncelleme Happy Moon’s yurt içinde toplam 18 şubeye ulaşmıştır. Happy Moon’s menüsünde 17 farklı başlangıç çeşidi, 20 çeşit salata, 10 farklı burger, 10 çeşit Meksika yemekleri, Sandviç ve Dürüm çeşitleri, 15 farklı makarna çeşidi, 30’dan fazla Ana yemek grubu, pizza çeşitleri, tatlı ve kahvaltı çeşitleri yer alıyor.

1999 yılında Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s Cafe & Restaurant, ikinci ve üçüncü şubelerini 2004 yılında Şaşkınbakkal’da ve 2006 yılında Fenerbahçe’de açtı. Bu sene Fenerbahçe şubesini yeni binasına taşıyan ve Şaşkınbakkal şubesini yenileyen marka, keyfin ve lezzetin ilk adresi olmaya devam ediyor. Happy Moon’s markası 2018 yılında 18 restorana çıkmıştır.

Happy Moon’s Cafe

Her türlü damak zevkini düşünerek menülerini profesyonel bir ekibin ve misafirlerinin talepleri doğrultusunda hazırlayan Happy Moon’s Cafe & Restaurant, İtalyan, Meksika ve Texas Mutfağının en güzel örneklerini, tarifleri sadece aşçılarında gizli sosları ile şekillendirerek servis ediliyor.

Uygunlukları ölçmek adına emlak bilgilerini, sektörel yakınlığınızı ve taleplerinizi sitemizdeki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz. Franchising departmanı tarafından değerlendirmeye alınan formlar incelendikten sonra, sizinle irtibata geçilecektir.

Happy Moon’s Cafe Bayilik Bilgileri

Happy Moon’s Genel Müdürlük
Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi
No:376 Çamlık Apartmanı Kat:0 Daire:7
Kadıköy / İSTANBUL
0216 302 16 13
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here