Harika İcat Biem Tereyağ Spreyi

Harika İcat Biem Tereyağ Spreyi
Biem Tereyağ Spreyi

Harika İcat Biem Tereyağ Spreyi istediği yatırımı aldı

Belki sizin için oldukça şaşırtıcı bir ürün olacak ama Biem isimli projenin işlevi tereyağı püskürtmek. Amerika’da son 40 yılın en yüksek tereyağı tüketimi, bulunduğumuz yıllarda olmuş. Bu istatistikten yola çıkan girişimci Doug Foreman ise tereyağ spreyi üretmeyi ve bunu pazarlamayı düşünmüş.

Biem Tereyağ Spreyi
Biem Tereyağ Spreyi

Doug Foreman insanların sabahları kahvaltı yaparken tereyağı sürmekte zorlandıklarını düşünerek tereyağı püskürtebilen bir ürün tasarlamış. Biem isimli projenin özellikleri ise haznesine koyulan tereyağını muhafaza edebilmek ve ihtiyaç kadar tereyağını eriterek püskürtülmesini sağlamak.

Biem spreyi buzdolabınızda saklayabilir veya tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmayan ürün ev hanımlarının ve aşçıların da çok işine yarayacak.

Doug Foreman projesine daha fazla destek bulabilmek için projesini kickstarter’da paylaşmaya karar vermiş. Hedeflediği yatırım tutarı ise 42.000 dolar. Yani projenin bitmesi için gerekli olan para. Tereyağı püskürtebilen ürünü yatırımcılar o kadar beğenmiş olmalı ki Tam tamına 100.000 doları şimdiden geçmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here