Hava Temizleme Cihazı BRID 500 bin dolar fon topladı

Hava Temizleme Cihazı BRID

Hava Temizleme Cihazı BRID

En gelişmiş hava temizleme cihazı olarak lanse edilen Brid isimli iş fikri 500.237 dolar fon toplamayı başardı. 289 dolardan başlayan fiyatlar ile yatırımcılara sunulan ürün istediği fonun tam % 496 oranında fazlasını elde etmeyi başardı. Karbon Monoksit, Kirlilik, Kokular ve daha fazlasını ortadan kaldıran cihaz zararlı kirlilik seviyelerini düşürerek sevdiklerinizin ve çevrenizdeki insanların bağışıklık sisteminizi zayıflatmayacak temiz ve sağlıklı bir ortam garanti ediyor.

Hava Temizleme Cihazı BRID

BRID The Air Purifier, PCO / Fotokatalitik teknolojinin patentli bir versiyonunu kullanarak buharlaşmayı sağlıyor. Eski ve konvansiyonel PCO ürünleriyle karşılaştırıldığında son derece verimli ve çok sayıda teknolojik avantaja sahip olan ürün rakiplerinin aksine herhangi bir ozon üretmez ve yıkanabilir filtreler kullanıyor.

Brid’in Önemli Avantajlarından bazıları:

BRID, sadece geleneksel bir filtre değildir; kirliliği, bakteri, koku gibi bir çok etkiyi temizlemektedir.

– BRID, Photocatalytic Oxidation (PCO) adlı güçlü bir temizleme teknolojisini kullanıyor. Aynı teknoloji, örneğin NASA tarafından da kullanılır.

– BRID patentli bir üründür , diğer tüm PCO temizleyicilerin aksine UV ışığını kullanmaz. Bu patentin avantajı yan ürün olarak ozonun bulunmamasıdır. Sadece BRID bu atılım teknolojik sıçramasını sunar. BRID, kirleticileri, bakteri vb. Yakalamakla kalmaz aynı zamanda son derece etkili ve etkili bir süreç olan fotokataliz (PCO) vasıtasıyla onları “buharlaştırır”.

– BRID yıkanabilir filtreler sunan tek PCO temizleyicisidir! Çok pahalı filtreleri (PCO Filtreleri 100 dolardan fazla ve 200 dolara mal eder) değiştirmek zorunda kalmazsınız, böylece cihaz dünyadaki en düşük maliyetli PCO temizleyicisi haline gelir!

– BRID, nano parçacıkların göbeğe kalıcı olarak fırında tutularak filtreden kaçmalarına izin veren, patentli, seramik bir modüle sahiptir. Başka hiçbir PCO temizleyicisi bunu yapmaz.

– BRID, piyasadaki tek akıllı modüler PCO temizleyicisidir.

– BRID, İtalya’da tasarlanmıştır, kompakt ve güçlü bir yüksek teknolojili hava temizleyicidir.

BRID nasıl çalışır?

BRID’in ileri teknolojisi Nano Seramik Honeycomb Filtresi, LED görünür ışıkla çalışmak için değiştirilmiş (Ticari sır) Titanyum Dioksit (TiO2) kullanıyor. TiO2, iyi bilinen ve bilimsel olarak belgelenmiş bir işlemle (PCO) havayı temizler ve BRID’in gerçekten de diğer temizleyicilere kıyasla gerçekten üstün olduğu gösterir. Burada patentli bazı teknolojik atılımlardan ve zehirli Ozon üretmeden işlevini gerçekleştirir.

BRID ayrıca, TiO2’nin filtreye “fırınlandığı” seramik filtreleri kullanan tek arıtıcıdır, bu nedenle, nano partiküller asla çevreye kaçmazlar. Pişirme işlemi, neredeyse sınırsız ömrü garanti eder.BRID filtreleri değiştirmeye gerek kalmadan çalışırken, bu filtreler yerine koymak genellikle çok pahalıdır.

Wifi Bağlantısı: BRID ve akıllı telefonunuz wi-fi aracılığıyla bağlı kalır.

İstatistik ve Hava Kalitesi Monitörü: Nefes aldığınız hava ile ilgili dakika bilgilerine kadar düzenli olarak bilgi alın.

Filtre: Seramik filtre temizleme ve NWF filtre değiştirmeleri için düzenli uyarılar alın.

Gece / Arttırma modu: Tek dokunuşla tercih ettiğiniz modu etkinleştirin.

BRID diğer nano teknoloji temizleyicilerinden neden daha ucuzdur?

BRID, ara ürünler olmaksızın doğrudan satılıyor ve sadece patentli teknolojiyi kullanıyor. İlk defa tüketici pazarına sunulan üründe Nano Seramik Filtrelerin değiştirilmesi gerekmediğinden, BRID, fazla mesai saatlerinde tüketicilere maliyeti önemli ölçüde düşürür.

BRID’nin güç kaynağı dünya çapında (110/220 v.) çalışır ve bir aksesuar da otomobilinizde (24 v.) bile kullanmanıza izin verir, bu da ağır trafikte veya kirli şehirlerde gidip gelmek için mükemmel bir arkadaştır. BRID, tüm odayı temizledikten sonra havayı saf ve taze tutmak için otomatik olarak ayarlanır ve çevre, bir kez dış nedenlerle daha fazla değiştirildiğinde müdahale eder.

1 YORUM

  1. Hava Temizleme cihazının fiyatını öğrenebilir miyim? Türkiye’de nerede satılmaktadır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here