Hayatınızı Değiştirecek Muhteşem Bir Buluş. Glance Akıllı Aksesuar.

Hayatınızı Değiştirecek Muhteşem Bir Buluş. Glance Akıllı Aksesuar.

Telefonunuza gelem mesajları, saatinizin kordonuna yapışan küçük bir cihazla almayı düşündünüz mü? Peki ya mouseunuzu yine bu cihaz sayesinde el hareketlerinizle kontrol edebilirsiniz desek ne düşünürdünüz?

Her geçen gün yeni yeni akıllı saatler çıkıyor piyasaya. Ancak buna rağmen, çoğu insan, iletişim kurabilmek için bu saatlerden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. Özellikle klasik saatlerinden memnun olan insanlar, akıllı saat kullanmak istemiyor. Glance ise bu olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırıyor.

glance

Klasik takımınıza yakışan harika klasik saatiniz yerine elektornik bir saat takarak şıklığınızı bozmak istemiyor musunuz? Ya da aile yadigarınız yıllanmış saatinizi çok mu seviyorsunuz. O zaman Glance tam size göre.

Glance, saatinizin kordonu ile bileğiniz arasına koyulan küçük, eğimli bir aksesuar. Android ya iOS akıllı telefonlarınıza, bluetooth teknolojisi ile bağlanabilen ve farklı saat dilimlerinin saatlerini gösterebiliyor. Arayan kişilerin isimlerini, gönderilen mesajları gösterebiliyor ve gün içinde yaptığını aktiviteleri takip edebiliyor. Bir diğer özelliği ise telefonunuzu kaybettiğinizde bir tuşa basarak telefonunuzu çaldırabilmeniz. Ayrıca bu cihaz ile mesajlara otomatik cevaplar yazabiliyor, televizyonuzun ya da bilgisayarınızın faresini, el hareketlerinizle kontrol edebiliyorsunuz.

Glance 3 farklı tasarımla karşımıza çıkıyor ve farklı bilek boyutlarına takılabiliniyor.  Ürün Sayfası 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here