Haypak Oto Kurulama ve Temizlik Havluları Bayilik Veriyor

Haypak Oto Kurulama ve Temizlik Havluları Bayilik Veriyor
Haypak Oto Havlu

Haypak Tek Kullanımlık Oto Kurulama ve Temizlik Havluları

Dünya’da ve ülkemizde sürekli gelişen pratik çözüm arayışlarının bir sonucu da otomotiv sektörüne yansıdı. Artık bir lüks olmaktan çıkıp, gereklilik haline gelen otomobillerimizin bakımı ve temizliği için de pratik bir çözüme imza atan haypak tekstil, ürün gamına yeni bir ürün daha ekledi.

Haypak Oto Havlu
Haypak Oto Havlu

Tek Kullanımlık Oto Kurulama ve Temizlik Havluları..

Bayilik veya satış temsilciliği yoluyla satışlarını hızlandıran Haypak Oto Havluları, bayilerinden herhangi bir ad altında bayilik ücreti almıyor. Tek şartları var, toplam 10 koli sipariş vermek. 10 Kolide toplam 1000 adet temizlik havlusu bulunuyor. Tanesi 70 kuruşa gelen bu havluları, Haypak Bayisi istediği bir fiyata satabiliyor.

İşin asıl güzel yanı ise, her bayiye özel isim ve logo ile üretim yapılıyor olması. Dolayısıyla bayi, kendi ürününü istediği şekilde pazarlayıp satışını yapabiliyor.

Diğer bir taraftan, Haypak Oto Havlu sadece firmalara bayilik vermekle kalmıyor, aynı zamanda bireysel olarak satış yapmak, ek gelir elde etmek isteyenlere de kapılarını açıyor. Bireysel olarak alıp, satışını yapmak isteyenler için yani satış temsilcileri için aranılan tek şart ise, en az 1 koli sipariş vermek. 1 Kolide toplam 100 adet Oto Havlu bulunuyor ve kdv dahil toplam fiyatı ise 70 lira. Tanesinin 70 kuruşa geldiği bu havluları istediğiniz fiyattan satmakta özgürsünüz. Oto yıkamacılara, oto aksesuarcılara, oto galerilere, rent a car firmalarına, açık oto pazarlarında, çarşıda, internette, web sitenizde, eşe dosta aklınıza gelebilecek her yere pazarlamasını yapabilir, ek bir gelir sağlayabiliyorsunuz.

Türkiye’de ilk ve tek olan bu ürünü ise pazarlaması ve satması çok kolay olacağa benziyor, bilirsiniz genelde insanlar yeni çıkan, başka yerde olmayan bu türden yeni, ilginç ve ucuz ürünlere bayılırlar.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
10 Koli (1000 Adet) ürün almak. Ürünler istenirse bayinin kendi marka ve logosu ile üretilebilir. 10 Koli (1000 adet) Oto Havlu ve Temizlik bezi KDV dahil 700 liradır.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 12
Franchising / Bayilik Destekleri:
Bölge Koruması, Pazarlama Desteği

Franchise Bayi Yetkilisi: Ahmet Can AYNACI
Telefon numaraları:
Çağrı Merkezi: 0(850) 346 60 65
Ahmet Bey: 0(532) 781 23 80
Mail: [email protected]
Web: www.haypakotohavlu.com
Adres Bilgileri:
Esenşehir mah. Kürkçüler cad. Şakir sok. No:43 Ümraniye/İSTANBUL

7 YORUMLAR

  1. Satış temsilcisi olmak istiyorum yikamaci vb yerlerde standını kurabilirim satışı iyi olacağından eminim

  2. 2 arkadaş ortak aldık, 50’şer tane paylaştık. Arabanın torpidosuna attım 5 tane, temizlik işi oldukça kullanıyorum, hanım da evde kullanıyor cam temizliği mobilya temizliği falan :) kullan at ürün olduğu için ayrıca hoşuna gitti

  3. farklı ürünlerin satışını yaptığım bir web sitem var, kendi sitemde bir kampanya düzenledim 20 liralık alışveriş yapana 1 adet Haypak Temizlik Havlusu hediye diye, iyi iş çıkardı. Promosyon ürünü olarak kullanıyorum

  4. 1 Koli aldım satış amaçlı, önce denemek istedim. Gayet güzel satıldı, tekli paketlerde olduğu için akmaz kokmaz mal. İstediğin zaman satabiliyorsun. 70 liraya aldım 100 tanesini, tanesini 1 liraya sattım. 100 lira kazandım. 30 lira kar 2 günde bitti. Geçen gün 5 koli daha sipariş verdim gelmesini bekliyorum, 1 lira olunca herkes alıyor :)

  5. 70 liraya 100 adet havlu alıp, satış temsilciniz olmak istiyorum, tanesini perakende olarak 1 liraya satabilirim

  6. 70 lira 100 adet havlu fiyatı uygunmuş, 1 koli sipaiş vermek istiyorum kendi aracımda kullanmak için..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here