Hd Sualtı Drone Fathom One 150.000 dolar yatırımı geçti

Hd Sualtı Drone Fathom One 150.000 dolar yatırımı geçti
Hd Sualtı Drone

Hd Sualtı Drone Fathom One isimli cihaz yatırım toplama sitesinde 150.000 dolar sermayeyi geçmeyi başardı. Fon toplama sürecinde kendisine verilen sürenin henüz yarısına gelen ürün için daha 21 gün yatırım alma şansı bulunuyor.

Hd Sualtı Drone Fathom One kullanımı kolay bir ürün. Taşınabilir ve son derece uygun fiyatı bulunan drone ile su altı dünyasına yeni bir açıdan bakmak mümkün olacak. Bu ürün özellikle hobi sahipleri tarafından da çok beğeniliyor.

Hd Sualtı Drone
Hd Sualtı Drone

Su altı drone dalgıçların, film yapımcılarının ve su altı keşifçilerinin ilgi göstereceği bir teknolojik ürün. 399 dolardan başlayan erken teslim fiyatıyla oldukça talep gören bu cihazın özelliklerinden bazıları ise şu şekilde.

  • Kullanım kolaylığı,
  • Parçaların modüler olması,
  • ek kamera yerleştirme özelliği,
  • ekstra ışıklandırma yapabilmek,
  • ilave sensörler ekleyebilmek gibi özellikleri bulunan drone ayrıca 100 metrelik bağlantı kablosu bulunuyor. 1 saate kadar dayanabilen şarj ünitesi ile suyun 100 fet altına kadar cihazınızı indirebiliyorsunuz.

Su altı Drone için Tanıtım Videosu

Kickstarter’da yayınlanan kampanyanın bitişinden sonra perakende fiyatı 599 dolar olacak olan Fathom one su altı dronu araştırma ve geliştirme süreci tam 2 yıl sürmüş. Yüzde 71 ‘i su olan bir dünyanın sadece yüzde 10’unu araştırabildiğimizi düşünürseniz bu cihaz yeni keşifler için araştırmacılarında çok işine yarayacaktır. Haziran 2017 yılında teslim edilmeye başlanacak olan ürün şimdiden sipariş vermek isteyenler ürünün web sayfasına buradan ulaşabilirler.

Daha önceden üretilen iş fikirleri arasında buna benzer bir ürün bulunmaktadır. Bu konuyu da isterseniz inceleyebilirsiniz.

İş Fikri Kişisel Su Altı Robotu OpenROV Trident 815.000 Dolar Topladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here