Helal Kozmetik Bayiliği 7K Dağıtım

Helal Kozmetik Bayiliği 7K Dağıtım
Spumy Bayilik

Bebek şampuanından ıslak mendile birçok helal kozmetik ürününü piyasaya sunan 7K Temizlik Ürünleri ve Dağıtım, Türkiye genelinde bayilik verecek. 2003 yılında kurulan 7K, 16 Eylül 2010’da Gimdes Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği’ne başvuru yapmış ve Kasım 2011’den itibaren de “helal” sertifikalı ürünlerini piyasaya sunmaya başlamış. İsviçre ve Almanya’dan da talep aldıklarını belirten 7K ortaklarından Mahmut Taştan, “İhracat için hazırlık yapıyoruz” diyor.

Telefon: 0212 474 09 09 E-posta: [email protected] İstoç 20. Ada no:91 Bağcılar İSTANBUL TÜRKİYE

7K Dağıtım Hakkında

2003 yılında kurulan 7K Temizlik Ürünleri ve Dağıtım Ltd. Şti., endüstriyel temizlik malzemeleri ve hizmetleri sektöründe ofis ve plazalardan zincir restaurantlara, hastane ve okul gibi kamu kuruluşlarından özel sektörün önde gelen şirketlerine hizmet sunmaktadır.

Spumy Bayilik

Endüstriyel temizlik malzeme ve hizmetleri çerçevesinde temizlik makinaları ve aparatları, ev dışı temizlik kağıtları, ambalaj malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları ve ikram grubu ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle yıllardır müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuştur.

Firmamız Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktalarından biridir. Aynı zamanda ekonomik endüstriyel hijyen kimyasallarında ise Erilma Profesyonel ürünlerinin bayisidir. Kuruluşundan bu yana hızla gelişen ve ilerleyen firmamız 2007 yılından itibaren köpük sabun üretimine başlayarak kendi markası olan Spumy’i geliştirmiştir. Spumy Markası, 7K Temizlik Ürünleri ve Dağıtım Ltd. Şti.’nin başarıyla sürdürdüğü ticari faaliyetlerinin en son halkasıdır.

16 Eylül 2010 tarihinde Gimdes Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği’ne başvuru yapan ilk firmalardan biri olan 7K, almış olduğu Helal Ürün Sertifikası ile Spumy ürünlerinin geliştirerek kişisel bakım sektöründe Helal Ürün anlayışının ilk temsilcisi olmuştur. Kasım 2011 tarihi itibariyle de %100bitkisel, naturel ve helal diş macunu, sıvı el sabunu, bebek ve yetişkin saç-vücut şampuanlarını piyasaya sürmüştür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here