Hepsi Lahmacun Bayilik Veriyor

Hepsi Lahmacun

Hepsi Lahmacun

Hepsi Lahmacun Bayilik Hakkında Açıklama : Lahmacun sağlıklı ve besleyici bir yiyecektir. İçeriğinde bulunan ürünler bakımından ( domates, soğan, maydanoz ve limon ) tüketenlere sağlık sunmaktadır. Hepsi Lahmacun Bayilik, Türkiye’deki hazır gıda (fastfood) kültürünün, kendi kültüründen beslenmesi gerektiğini savunan firmalardan birisi. Hepsi Lahmacun bu alandaki gücünü geleneksel yemek kültüründen ve Ramazan Bingöl Et Lokantalarının tecrübesinden faydalanarak kazanmıştır. Hepsi Lahmacun Bayilikleri geleneksel bir lezzetimiz olan lahmacunu 2 dakikada ve aynı standart kalitede pişirebilmektedir. Türkiye’de ilk olarak 4 peynirli lahmacun ve çedar peynirli lahmacunu Hepsi Lahmacun ortaya çıkarmış ve piyasaya sürmüştür. Pizza yiyen müşterileri portföyüne katmak isteyen ve farklı tatları denemekten keyif alan lezzet düşkünleri için üretilen bu değişik ürünlerin yanı sıra, Hepsi Lahmacun’un Tavuklu lahmacununuda denemek isteyebilirsiniz.

En iyi ve sağlıklı fastfood kültürünün Türk Mutfağı olduğuna inan Hepsi Lahmacun inancını ürettiği ürünlerine de yansıtarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. Hızlı yaşama ayak uyduran Hepsi Lahmacun, standart pişirme kalitesi ile aynı lezzeti alabileceğinizi iddia ederek; İçli Köfteyi 2 dakikada, Künefeyi 3 dakikada, Kebabı 3 dakikada, Dürümü 3 dakika gibi hızda üretip müşterilerine sunuyor.

Hepsi Lahmacun Menü

Lahmacun
Kebap
Pide
İçli Köfte
Patates (İnce ve Elma)
Soğan Halkası
Tatlı
İçecek

Hepsi Lahmacun Bayilik Sistemi

İşte Hepsi Lahmacun’un hızla büyüyen franchise zincirinin arkasında uzun yıllardır süregelen AR-GE, deneyim ve bilgi yatmakta. “Hepsi Lahmacun” bugün yenilenen yüzü ve modern tasarımıyla hedeflerini sadece ulusal ölçekte değil uluslararası ölçekte belirlemiş bir firma olarak franchise ailesini genişletmeyi sürdürüyor. Hepsi Lahmacun’ da en çok akılda kalanı güler yüzlü servis, modern ve rahat ortam, geleneksellemiş lezzetlerin fast food ortamına en leziz şekilde aktarılması ve seçilen eşsiz lezzetlerdir.

Neden Hepsi Lahmacun Bayilik Sistemi

Türk halkı olarak Lahmacun, Kebap, Pide çeşitleri atalarımızdan beri Türk yemek kültürünün merkezine yerleşmiş adeta 7 den 70 e herkesin en çok severek tükettiği ürünlerin başında gelmektedir. “Hepsi Lahmacun” bu geleneksel lezzeti giderek trendi artan sağlıklı pişim metodları ve diğer aparatif menü içerikleri (patates, içecekler, tatlı ve diğer ekstralar) ile daha tercih edilir bir sistem haline gelmiştir.

Hepsi Lahmacun Hedeflenen Noktalar : Hepsi Lahmacun restoranları için en ideal satış noktaları belli bir nüfus yoğunluğunun sürekli bulunduğu, alışveriş caddeleri, ideal shopmix ve çekim merkezlerinin içinde yer aldığı alış veriş merkezleri, otobanlar üstü konaklama tesisleri, büyük iş merkezleri ve sanayi siteleri gibi yoğun iş yerlerinin bulunduğu bölgeler.
Yer Seçimi Desteği : Doğru bir yatırımın %50 sinden fazlası doğru yer seçimi demektir. Hepsi Lahmacun, tecrübeli ekibi size bu konuda en doğru noktaları belirlemede destek olmaktadır.
Modern Dizayn : Önce göze sonra mideye hitap etmek esastır. Bu sebeple restorantların en rahat , işlevsel ve beğeni toplayan şekilde dizaynı sistemin önemli bir parçası ve franchisee’nin işe başlarken gücünü oluşturmaktadır.
Açılış Desteği : Tecrübeli Hepsi Lahmacun operasyon ekibi açılış aşamasında personel seçiminden, seçilen personelin eğitimine, restoran’ın eksiksiz ve başarılı açılışı için en ince detayları düşünerek bu konuda franchisee’ye destek olmaktadır.
Eğitim ve El Kitapları : Hepsi Lahmacun franchisee’si işe başlamadan restoran’ın faaliyeti süreçlerinde başvuracağı ve en kapsamlı detaylarla hazırlanmış işletme kitapçıkları sayesinde kendini emin ellerde hissetmektedir. Ayrıca personel el kitapçıkları da franchisee’ye yeni gelen personelin eğitimi konusunda kolaylık sağlamaktadır.
Sürekli Denetim ve Satış Desteği : Hepsi Lahmacun tüm restoranlarını sürekli ziyaret ederek franchisee’lerini satış ve hizmet yönünden kuvvetlendirir. Eksikleri görerek zamanında müdahale imkanı sağlar. Hepsi Lahmacun, markanın tanıtımı ve halkla ilişkiler faaliyetleri ile restoranların müşteri potansiyelinin artması ve marka bilinirliliğinin yaygınlaşması yönünde çalışmalarda bulunur.
Lojistik ve Hammadde Desteği : Hepsi Lahmacun, franchisee’si neyi nerden temin edicem diye düşünmez. İhtiyacı olan hammadde merkez tarafından temin edilir ve restoran’a kadar gerek merkez gerekse de Hepsi Lahmacun seçilmiş tedarikçileri tarafından ulaştırılır.

Hepsi Lahmacun Bayilik İçin Adaylarda Aranan Şartlar Nelerdir?

Hepsi Lahmacun öncelikle hedefleri olan başarılı bir geçmişe sahip, müşteri ve hizmet odaklı düşünebilen kişilikte bireyleri Hepsi Lahmacun Franchise Sistemine davet etmektedir. Hepsi Lahmacun için gerekli yatırım sermayesi açılacak restoranın bulunduğu yer ve büyüklüğe göre değişiklik gösterse de 90.000.TL ile 200.000 TL arasında olmaktadır.

Bir Hepsi Lahmacun Franchise adayı bu işi ana işi olarak benimsemeli ve sahip olduğu Hepsi Lahmacun Franchise restoranlarının sayısını artırmayı hedeflemelidir.

Hepsi Lahmacun Bayilik Sahibi Olmak İçin Aşamalar ( Süreçler )

Hepsi Lahmacun ailesine katılacak franchise adayları sırasıyla şu işlemleri tamamlarlar.
– Bilgi Edinme
– Başvuru Formunu Doldurup Gönderme
– Ön Görüşmeye Katılma
– Ön Anlaşma ( Niyet Mektubu)
– Yer Seçimi
– Sözleşme
– Eğitim Başlangıcı
– Dekorasyon Aşaması
– Personel Alımı ve Kadro Eğitimi
– Açılış

Hepsi Lahmacun Bayilik İletişim Bilgileri

GENEL MÜDÜRLÜK
TELEFON : 0212 438 30 83 (pbx)
FAKS : 0212 438 30 84
E-MAİL : info@hepsilahmacun.com
ADRES : TEM OTOYOLU, GİYİMKENT-TEKSTİLKENT MEVKİİ ÇAMLIK SOSYAL TESİSLERİ ESENLER/İSTANBUL

1 YORUM

  1. TRABZON İLE AKÇAABAT ARASINDA ANAYOL ÜZERİNDE ÇOK GÜZEL BİR NOKTADA RESTAURANTIM BULUNMAKTADIR. 1100M2 ALANDA VİLLA VE BAHÇESİ OLARAK DİZAYN EDİLMİŞTİR.TARZ OLARAK MENÜNÜZ ÇOK GÜZEL ŞARTLARDA UYUM SAĞLARSAK BAYİNİZ OLMAK İSTERİM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here