Hepsiville standları tüm Türkiye’yi renklendirmeye kararlı…

Hepsiville standları tüm Türkiye’yi renklendirmeye kararlı…
Hepsiville

Hepsiville

Kozmetik sektöründe adından sıkça söz ettirmeye başlayan Hepsiville markasının bünyesindeki rengarenk doğal kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, ciddi sağlık tehdidi olan kimyasal bileşimlerden oluşan ürünlerin aksine doğal içerikleri ile gün geçtikçe daha çok tanınır olmaya ve daha kalabalık kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Hepsiville
Hepsiville

2016 başında kiosk tasarımını yenileyen Hepsiville, ürünler ile bütünleşen konseptini de bayilik kapsamında girişimcilerine sunuyor. Doğal sabunlardan bakım kremlerine, losyonlardan vücut yağlarına birçok farklı ve kaliteli ürünü tüketicilerin beğenisine sunan firma, gün geçtikçe artan ilginin ve müşteri memnuniyetinin ışığında bünyesine yeni ürünler katmaya devam ediyor.

Ticari anlamda da girişimcilere bulundukları ya da bu işi yapmayı düşündükleri ilde Hepsiville ürünleri ile kendi işini yapma fikrini hayata geçirme imkanı sağlıyor.
Müşteri memnuniyetini ve marka değerini her şeyin üzerinde göreceğinize inanıyorsanız, kendi işinizi yapmak düşüncesindeyseniz önünüzde hiçbir engel yok.
Herhangi bir reklam gideri, yıllık ciro payı ve marka (franchise) bedeli talep edilmemektedir.
Başvuru için ;
[email protected]
+90 224 225 55 66

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here