Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Veriyor

Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Veriyor
Türkiye’nin en büyük, en modern ve en kapsamlı termal devremülk projesi Heramis Termal Tatil Köyü ülkemiz genelinde satış temsilcilikleri ve bayilikler vermektedir.

Sizde yatırım yapmadan, yaşadığınız şehirde kendi işinizi kurabilirsiniz. Mevcut işinizi geliştirmek veyahut termal turizm sektöründe kurumsal bir firmayla çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Şartları:
Heramis Termal Tatil Köyü””nü temsil edebilecek
Yeniliklere açık, vizyon sahibi olan
Aktif çalışma hayatına uygun
Çevresi geniş, iletişim becerisi yüksek
Ekip çalışmasına yatkın
Heramis kalite standartlarında hizmet verebilecek düzeyde
Hedef kitlemize, Heramis””e ve kendi kurduğu işe artı değer katabilme potansiyeli olan

Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik içeriği :
Bayi adaylarımızın ilk tur organizasyonları performans turu kapsamında firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca gerekli tanıtıcı dökümanlar ve bayi eğitimi tarafımızca verilmektedir.

Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Verilecek İller : Ülkemiz genelinde bayilikler verilmektedir. Aynı ilde birden fazla bayimiz olabilmektedir.

Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Yatırım Maliyeti : Herhangi bir yatırım maliyeti yoktur, ofis açmanıza yada reklam harcamaları yapmanıza gerek yoktur. İlerleyen dönemlerde profesyonel bayilerimizin yaptığı gibi elde edilen gelirden bazı harcamalar yapmak isteyebilirsiniz fakat başlangıç aşamasında herhangi bir harcama yapmayacaksınız.

Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik Ortalama Kar Marjı : Aylık ciro üzerinden komisyon verilmektedir.

Reklam Katılım Ücretleri : Başlangıç aşamasında reklam harcamasına gerek olmamakla beraber, dileyen bayilerimiz reklam çalışması yapabilirler.
Gelirden Pay : Aylık ciro üzerinden komisyon verilmektedir. Mevcut bayilerimiz 2.000 ile 90.000 TL arasında gelir elde etmektedir.

Ek Hususlar : Bayi adaylarımız ile Altınoluk merkez ofisimizde bayilik görüşmesi yapmaktayız. Bu nedenle, Bu ilanımızı görüp, bayilik sistemimiz ile ilgilenen ziyaretçilerin Altınoluk’a gelerek bizlerle görüşmelerini rica ediyoruz.
Heramis Termal Tatil Köyü Bayilik iletişim
İlgili Kişi : Heramis Termal Tatil Köyü
Adres : Fener Mahallesi – Manastır Çayı Yanı – Altınoluk BALIKESİR
Telefon : 0266 388 48 88
Faks : 0266 388 19 10
Web Sitesi : www.heramis-bayilik.com

2 YORUMLAR

  1. Heramis satış pazarlama koordinatörlüğü olarak yorumunuzdan ötürü teşekkür ederiz. Heramis olarak Türkiye’nin en detaylı projesini hayata geçirmek için vargücümüzle çalışıyoruz.

    Bu sitemizin kuruluş amacı ise Heramis Termal Tatil Köyü’nün bayilik sistemini duyurmak, mevcut bayilerimiz ile iletişim kurmak ve yeni bayilere ulaşmaktır. Bu nedenle, dilerseniz bayilik sistemimiz hakkında bilgi almak için haberin altında yer alan web sitesi bağlantısına tıklayabilirsiniz.

    Bayi başvuru formumuzu doldurarak, bayimiz olmak için ilk adımı atmış olursunuz.

    İyi günler, iyi çalışmalar
    Site Yönetimi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here