Herkes girişimci olabilir mi

Ticarete yeni atılan girişimcilerin en çok karşılaştığı sorunları inceledik.

 • Ticaret yapmak istiyorum ama bir firmam yok… Açsam vergisi-algısı, muhasebe ücreti vs. nasıl olacak ?
 • Satacak ürün bulamıyorum … Ürünü buldum ama firma binlerce TL alım yapmamı istiyor. Acaba alım yapsam ürünler elimde kalır mı ?
 • Tamam. Toplu ürün alacağım… Ama kargosu ne olacak ?
 • Ürünü alacağım ama ya başkası benim bölgemde satış yaparsa ? Ya ürünleri satamazsam ve elimde kalırsa ? 

Sizi tüm bu endişeleriniz incelendi ve sizi bir adımda bu endişelerinizden kurtarabilmek üzere bir sistem hazırlandı.” Katalox Alışveriş Sistemi

Girişimci
Girişimci

Katalox Alıiveriş Sistemi Nedir ?

Katalox, kısaca özetlemek gerekirse her şeyden önce tüketim ihtiyaçlarınızı toptan fiyatına temin edebilmenizi sağlayan bir ürün havuzu yada üretici ile tüketici arasında direkt alışverişe olanak sağlayan bir köprüdür.

Katalox Alışveriş Sistemi ile TOPTAN FİYATINA ALIŞVERİŞ yapabilir, toptan fiyatına temin ettiğiniz ürünleri ürün kataloğu üzerinden ( stok yapmaksızın satış yaptıkça sipariş vererek ) çevrenize satarak EK GELİR elde edebilir, kendi alt temsilci gurubunuzu oluşturarak BEDAVAYA ALIŞVERİŞ yapabilir, yada biraz daha fazla vakit ayırarak kendi satış ağınızı kurarak KENDİ İŞİNİZİN PATRONU olabilirsiniz.

Avantajları:

 • Ticaret yapmanız için sermayeniz olması ve stok ürün almanız gerekmez, sadece ürün katoloğu üzerinden satış yapabilmenize olanak sağlar. Bu nedenle elinizde ürün kalması gibi bir durumla karşılaşmazsınız.
 • Ticaret yapabilmeniz için bir firmanızın olması gerekmez. Kendi alışverişlerinizi kredi kartı ile yapabildiğiniz gibi , müşterilerinize de kredi kartı ile satış dahi yapabilmenize olanak sağlar.
 • 125 TL üzeri her alımınızın kargo bedeli ücretsizdir. Bu nedenle kazancınızı net olarak bilirsiniz.
 • Müşterilerinize kredi kartı ile satış yapabilmenize olanak sağlayan sistem sizi hem veresiye satış sorunundan kurtarır, hemde 200-300 TL üzeri satışlarda müşterinize 9 taksite kadar ürün satabilmenizi sağlar.
 • Her ürün, konusunda uzman profesyonellerce test edilip, piyasa koşullarına göre ideal satış fiyatları belirlenir ve her ürünün katalog sayfası bir nevi afiş gibi dizayn edilir. Bu nedende katalog satış yapmanızı kolaylaştırılır ve yaptığınız satış sonrası müşterilerinizle aranızda %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.
 • Bulduğunuz müşterileri bir kere sisteme kaydetseniz bile, sistem üyeliğinizi devam ettirdiğiniz müddetçe üyenizin alışverişlerinden, hatta bu üyelerinizin üyeleri, ve onlarında üyelerinden de gelir sağlarsınız.
 • Eğer satış yapmayı sevmeyen bir kişiliğe sahipseniz, yine de bu sistemle hem toptan alışveriş yapabilir hemde temsilci ağı oluşturarak gelir elde edersiniz. 

Kazanç Modelleri

 • Sıcak Satış Karı

Temsilci fiyatları üzerinden satın alacağınız ürünleri, perakende satış fiyatları üzerinden sattığınızda %20 – %100 arası kazanç elde edersiniz.

 • Ağ Satış Pirimi

Ağ satış pirimi, siteme sizin vesile olmanızla kazandırılan temsilcilerin cirolarından gelir elde etmenizi sağlayan sistemdir. Sisteme direkt kazandırdığınız temsilcileriniz sistemde 1. kademe temsilciler olarak adlandırılır ve bu temsilcilerin alışverişlerinden %5 gelir elde edersiniz. 1 kademeniz olan bu temsilcilerin sisteme kazandırdığı temsilciler olan 2 . kademe temsilcilerinizin alışverişlerinden %3 ve 2. kademe temsilcilerinizin sisteme kazandırdığı 3. kademe temsilcilerin alışverişlerinden %1 gelir elde edersiniz.

 • İnternet ve Facebook Üzerinden Gelir Elde Etme

Katalox Alışveriş Sistemi ile internetten para kazanmanız için bir internet pazarlama uzmanı olmanız gerekmez. Sistemin gelir elde etmenizi sağlayacak iki farklı otomasyonu bulunmaktadır.

Facebook üzerinden gelir elde etme

Yapmanız gereken facebook üzerinden bir üyelik alıp yada gurup kurarak olabildiğince üye eklemek. Daha sonra facebookta paylaşacağınız ürün reklamları üzerinden yapılacak satışlarda direkt sıcak satış karınız hesabınıza aktarılacak.

Web siteler üzerinden kazanç

Eğer bir web siteniz var ise sistemimizin web sitelere özel uygulaması aracılığı ile web sitenize yerleştireceğiniz ürün reklamı üzerinden yapılacak satışlar için sıcak satış karınız yine direkt olarak hesabınıza aktarılacaktır. Eğer bir web siteniz yok ise web sitesi olan bir tanıdığınızı sisteme üye yaparsanız buradan gelecek ağ satış pirimi sizin, sıcak satış karı web site sahibin olacaktır.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Katalox.com.tr

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here