Heroes ve Matt Parkman

6


Dizi kısaca sıradan insanlar gibi olduğunu düşünürken, bir gün inanılmaz yeteneklerle uyanan insanların hikayesini anlatıyor.Dizi içerisindeki kahramanlardan birisinin yeteneği o kadar değişik ki sizlerin bu yetenek hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.Matt Parkman dizide bir polis memurunu canlandırıyor.Yeteneği ise telepati yani karşısındaki insanların düşüncelerini okuyabiliyor ve bu yeteneği insanların hayatlarını kurtarmakta ve polisiye olayları çözmekte kullanıyor.
Şimdi gelelim sorumuza işletmenizde böyle bir yetenek olsa onu hangi bölümde çalıştırırdınız?

7 YORUMLAR

  1. bu kişiyle beraber çalışmak istemezdim . zaten oda kimseyle çalışmazdı kanaatimce biz onun yanında çalışırdık. Bu özelliğim olsa kimsenin yanında çalışma gereği duymam.

  2. şirketime bu karakterde bir elaman çalıştırmak istemem eğer ki çalışıyorsa kendini geliştirdiği, kendi dalında, yeterli olduğu pozisyonda şirketime faydalı olmasını isterdim

  3. halkla ilişkiler,sekreter çünki işletmelerde ilk görüşme çok önemlidir. telefondanda bu özelliklerini konuşturabiliyor ise süper.

  4. bence o özellik hangi müşterinin gercek bir alıcı oldugunu ögrenmekte ve nasıl davran mamız gerektiginde çok güzel bir özellik..

  5. Tabi ki Satış – Pazarlama departmanında.. Müşterilerin aklından ne geçtiğini öğrenmek süper olurdu; hangi fiyata razı oldukları, ticari sırları vs. gibi bilgiler çok önemli çünkü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here