hipnoZayıflama Sistemi Bayilikler Veriyor

hipnoZayıflama

hipnoZayıflama sistemi Türkiye çapında bayilikler vermeye başladı.

hipnoZayıflama Sistemi Nedir ?
Sadece bilinçaltına yönelik, hiçbir yan etkisi olmayan, kilo kaybı sağlayan, birebir danışmanlarla yapılan bir sistemdir. Danışanların sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar.

Kimler hipnoZayıflama sistemine katılabilir?
Çalışkan, girişimci, kendisi ve danışanları için bir şeyler yapmak isteyen herkes hipnoZayıflama sistemine katılabilir.

hipnoZayıflama
hipnoZayıflama

hipnoZayıflama sistemine katılmak için ne yapmalıyım?
hipnoZayıflama sistemine katılmanız için, tecrübeniz olması gerekmiyor. Aradığımız özellikler, pozitif yaklaşımlı olmanız ve danışanlarıyla vakit geçirmeyi seven bir kişi olmanız yeterlidir.

Ne kadar sermayeye ihtiyacım var?

hipnoZayıflama sistemine katılmanız için Franchise ücretimiz 5.500 ₺ + KDV dir. İnsan kaynağı desteği ve uygulamalı eğitimlerden sonra, rahatlıkla ofisinizi açabilirsiniz. Reklam, tanıtım desteği ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi size sağlanacaktır. Ayrıca, yer bulma, iç dekorasyon gibi açılış sürecinin tüm evrelerinde de yanınızda olacağız.Yatırımınızı en kısa sürede, size fazlasıyla geri kazandıran bir sistemdir.

Sisteme katıldıktan sonra destek devam edecek mi?
Ofisinizi açtıktan sonra, işbirliğimiz devam edecektir. Açılış sonrasında standartlarımıza uygun olarak, İletişim, Kalite Kontrol, Franchise, Eğitim ve Pazarlama bölümlerinden sürekli destek alıyor olacaksınız.

Hemen başvur?

İletişim formumuzu doldurarak veya telefon ile bize başvurabilirsiniz. Daha net bilgi karşılıklı görüşmelerde verilecektir. Telefon : 0212 373 94 49

Yetkili kişi : Su Seymen
www.hipnozayiflama.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here