Hizmet Kart Bayilik ve İl Temsilciliği Veriyor

hizmetkartBayilik Kategorisi : İL TEMSİLCİLİĞİ
Firma İsmi : HİZMET KART
Kuruluş Yılı : 2005
Şube Sayısı : 23
Firma Tanıtımı : FİRMAMIZ 200 SEKTÖRDE KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ ESNAFLARIMIZIN GELİŞTİRİLMESİ VE GLOBAL TİCARET EĞİTİM VE UYGULAMALARINI YAPAMAKTADIR.

Bayilik Şartları : DÜRÜST VE AHLAKLI TİCARETE ÖNEM VERENLER BAŞVURU YAPSINLAR LÜTFEN.
Bayilik Destekleri : Yapılacak olan işlem. Küçük Esnafı Kalkındırma Sistemini Bulunduğunuz İl Genelinde Yürüteceksiniz. Bu Kapsamda Küçük ve Orta Ölçekli Esnafları Sisteme Kayıt Yapacaksınız Kayıtlarda Yıllık Üyelik Bedeli 299 TL alınacak Bu Bedelin 200 TL si Size Kalmaktadır. Esnaf Kayıtları Bitikten Sonra Hizmet Kart Satışları Yapılacaktır Kartın Fiyatı 60 TL dir 50 TL si Size Yani İl Temsilcisine Kalacaktır. Sizde Temsilcisi Olduğunuz İl’in İlçe Nüfusuna Göre 2.000 TL İla 5.000 TL Arasında İlçe Temsilcilikleri Vereceksiniz İlçe Temsilcilerinden Alacağınız Temsilcilik Ücretleri İl Temsilcisine Yani Size Kalmaktadır. İlçe Temsilcisinin Kazanç Payını Siz Belirleyeceksiniz. Bu Sistemde İl Temsilcilerinin Kazancı Çok Büyük.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 10.000 TL – 50.000TL
Bayilik için ek şartlar : Yapılacak olan işlem. Küçük Esnafı Kalkındırma Sistemini Bulunduğunuz İl Genelinde Yürüteceksiniz. Bu Kapsamda Küçük ve Orta Ölçekli Esnafları Sisteme Kayıt Yapacaksınız Kayıtlarda Yıllık Üyelik Bedeli 299 TL alınacak Bu Bedelin 200 TL si Size Kalmaktadır. Esnaf Kayıtları Bitikten Sonra Hizmet Kart Satışları Yapılacaktır Kartın Fiyatı 60 TL dir 50 TL si Size Yani İl Temsilcisine Kalacaktır. Sizde Temsilcisi KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ ESNAFLARIMIZA VERDİĞİMİZ HİZMETLAR: ESNAFLARIN MÜŞTERİLERİNİ SABİTLEME, YENİ MÜŞTERİLER KAZANDIRMAK, ESNAFLARIN YAPTIĞI KAMPANYALARI VE İNDİRİMLERİNİ TOPLU SMS İLE ANINDA BİLDİRİM YAPMAK, ESNAFLARIN ÜCRETSİZ GAZATE,TV., RADYO, BİLLBOARD VE WEB SİTEMİZDE REKLAMLARINI YAYINLAMAK, HER ESNAFA 10.000 TLDEĞERİNDE FERDİ KAZA SİGORTASI HEDİYEMİZDİR, ESNAFLARA SABİT TELEFONLARDA 400 DAKİKA ÜCRETSİZ GÖRÜŞTÜRME SAĞLAMAK, ESNAFLARA ÜCRETSİZ LOGO ÇALIŞMASI YAPMAKTADIR.

Adres: MERKEZDENİZLİ
İlgili Kişi : VELİ BIYIK
Telefon Numarası (530) 1435783
E-posta: info@hizmetkart.com
Web Sitesi : www.hizmetkart.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here