Holdymoly Ahşap Manyetik Telefon Tutucusu 11.000 Euro Fon Arıyor

Holdymoly Ahşap Manyetik Telefon Tutucusu 11.000 Euro Fon Arıyor 2

İş fikri Holdymoly Ahşap Manyetik Telefon Tutucusu

Akıllı telefonlar günlük hayatımızın o kadar içine girdi ki yanımızda bulunmadığı zaman kendimizi eksik hisseder olduk. Öyle ki bazı kişiler de telefonsuz kalma fobisi bile oluşmaya başladı. Bir yandan hayatımızı kolaylaştırırken diğer yandan insanoğlunun zaafı yüzünden de sorunlar ortaya çıkmıyor değil.

Akıllı telefonlar çoğu kişi için eğlence kaynağı olsa da bazı kişiler içinde para kaynağı anlamına geliyor. Dünya piyasasının büyük bir bölümünü oluşturan telefon sektörü gün geçtikçe güç kazanmak da ve telefon şirketleri piyasaya hakim olmakta. Tabii ki sadece kazananlar telefon şirketleri değil bunların yanın da telefonların kıyafeti diyebileceğimiz telefon aksesuarları da bu pazardan paylarını düşeni fazlasıyla alıyor.
apple tutucu
Bu yüzden akıllı telefon kılıfları veya diğer aksesuarlarından büyük miktarlarda para kazanan girişimciler de mevcut. Eğer bulunduğunuz bölgede bu işle uğraşan bir dükkan yok ise bu sektöre yönelebilirsiniz. Bu iş fikrini de buraya dipnot olarak düşelim. Bu sektöre yeni bir akım getiren Holdymoly projesi ise piyasa da kendisine düşen dilimi alacak gibi. Holdymoly projesini diğer benzer ürünlerden ayıran nokta ise ahşap bir tasarıma sahip olması. Şu bir gerçek ki eğer tutulmak ve kazanmak istiyorsanız rakiplerinizden farklı bir özelliğiniz olması gerekmektedir.

Bu zaten çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Holdymoly yaptığı iş telefonunuzu herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan manyetik güç ile sabitleyen ve fonksiyenel olan ahşap bir telefon tutucu. Holdymoly firması tarafından geliştirilen bu ürün günlük hayatta kullanıcıların işine yarayabilir.
tutucu
Bu tip ürünlerin piyasa da fazlasıyla olması biraz Holdymoly projesini zora soksa da doğallıktan yana olanlar bu ürün ile ilgilenecektir. Holdymoly firması projesine destek bulabilmek için kickstarter sitesi aracılığı ile fon toplamaya çalışıyor. Kısa bir süredir kickstarter’da aktif olan projenin hedeflediği alt limit yatırım talebi 11.000 EURO. Bu talebine henüz karşılık bulamayan Holdymoly projesi sadece 3.636 Euro toplamayı başarabildi. Projenin bitmesine 15 gün kalmasına rağmen eğer iyi bir çıkış yapamazlarsa istedikleri finansmanı alamayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here