Holga Dijital Kamera 354.118 Dolar Yatırım Aldı

Holga Dijital Kamera 354.118 Dolar Yatırım Aldı
Holga Dijital Kamera

Holga Dijital Kamera

Holga digital ile mükemmel anlar yakalamak ve eskiyi hatırlamak artık daha güzel. İlk etapda 4 farklı renk seçeneği olan holga digital Hong Kong’lu tasarımcılar tarafından 8 mega piksel olarak geliştirildi. Projenin başlamasında ki asıl amaç akıllı telefonların insanların hayatına girmesiyle 1980 lerde ve 90’larda popüler olan kameraların unutulması üzerine bir zamanlar popüler olan Retro akımının tekrar günümüze kazandırılması.

Holga Dijital Kamera
Holga Dijital Kamera

Holga Digital her ne kadar klasik bir fotoğraf makinesi gibi görünsede wi-fi özelliği ve SD kart özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğrafları sosyal platformlarda paylaşabiliyorsunuz. Buda sizin gündemden uzak kalmanızı engelliyor ve holga digitali kullanmamanız için hiç bir sebep kalmıyor.

Holga digital fikri indiegogo aracılığı ile projelerine destek bulmayı başardı. Kısa bir sürede %853 yatırım alma başarısına ulaşan firma tam tamına 354.118 dolar fon toplamayı başardı.

indiegogo

1 YORUM

  1. holga dijital kamera almayı çok istiyorum fakat türkiyede bulabileceğim bir yer var mı bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here