HomeBiogas Atıkları Kendi Evinizde Enerjiye Dönüştürün

38

HomeBiogas adlı yeni nesil ev tipi dönüştürücü ile, çöplerinizi enerjiye dönüştürerek tasarruf sağlayabilirsiniz.

homebiogas-tanitim

HomeBiogas, günümüzün trendlerinden olan çevrecilik ve dünyayı koruma fikirlerinden yola çıkarak tasarlanmış bir tasarruf ürünüdür. Evsel atıkları enerjiye ve gübreye dönüştürebilen bu cihaz, hane halkının tasarruf yapmasını sağlıyor.

Her türlü organik atığı dönüştürebilen HomeBiogas, bu atıkları sıvı gübre haline ya da doğalgaz haline getirebiliyor. Özel bir sistemle evlerin doğal gaz sistemine bağlanan ürün, ürettiği gazı, ısıtma için ya da mutfakta kullanılmak üzere sisteme iletiyor. Ortalama bir günlük ev atığı, yaklaşık 3 saatlik pişirme için gerekecek kadar gaz üretebiliyor. Ayrıca cihaz ile üretilen gübreler, bahçesi olanlar için oldukça kaliteli bir katkı maddesi seçeneği sunuyor. Böylece tam anlamıyla bir döngü oluşturulmuş oluyor. Organik atıklar enerjiye ve gübreye dönüşüyor. Gübre ile yeni organik ürünler üretilebilirken, gaz ile bu organik ürünler pişirilebiliyor. pişirilen organik ürünlerden tekrar atık ortaya çıkıyor.

Sistem Indiegogo üzerinden tanıtılırken yaklaşık 170 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Homebiogas sisteminin satış fiyatı ise yaklaşık 1000 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here