Hopi Popi Pop Corn Türkiye’de bayilikler veriyor

Hopi Popi; mısırlarının her tanesini, mısırın anavatanı olan Amerika’dan büyük bir özenle toplamakta ve dünyanın en önde gelen özenle tasarlanmış tesislerinde üretmektedir. Hopi Popi poşet doluluğu açısından ve patlama sonrası en yüksek verimi elde etme adına özel üretim bir poşet ve ambalaj sistemi kullanmaktadır ve bu sayede poşete hava girme olanağı olmadığından her paketteki mısır verimi 3 litreye ulaşmakta ve patlatma sonrası fire vermemektedir.


Hopi Popi özel ürettiği sos çeşitliliği ile dünyada en çok çeşide sahip üretici durumundadır. Hopi Popi sektöründe organik mısırı ilk alarak üreten ve bu alanda en büyük üretici ve satıcı firma durumundadır. Hopi Popi dünyanın bir çok ülkesinde; ALMANYA, SLOVAKYA, AVUSTURYA, POLONYA, FRANSA, İTALYA, İNGİLTERE, HOLLANDA, ROMANYA, BELÇİKA, BULGARİSTAN ve MACARİSTAN başta olmak üzere en çok tüketilen marka olmakla birlikte 30 milyon adetlik yıllık üretimiyle de bölgenin lideridir.


Tuzlu, tereyağlı, peynirli, ballı, sarımsak soslu ve organik mısır çeşitleriyle Mikrodalga da patlamaya hazır pop corn Hopi Popi Türkiye bayiliklerini dağıtmaya başladı.
İletişim ve bilgi için :
www.hopipopi.net

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here