Hosting Talk Global 2019: Türkiye’nin En Büyük Hosting & Cloud Etkinliği

HOSTING TALK GLOBAL 2019 12 - 13 Nisan 2019 | Istanbul - Grand Cevahir Hotel
12 - 13 Nisan 2019 | Istanbul - Grand Cevahir Hotel

Hosting Talk Global etkinliği 12 -13 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Alan adı sektörünün gelişmesi için faaliyetlerini sürdüren ICAAN ana sponsorluğunda düzenlenen etkinlik kapsamında Grand Cevahir Hotel’de Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden uzman isimler sektörün geleceğini değerlendirecek.

Hosting & Cloud sektörünün geleceğinin, sektörle ilgili yeni fikirlerin, sektöre dair pek bilinmeyenlerin ve atölye çalışmalarının deneyimlenebileceği Hosting Talk Global Etkinliği katılımcılara hem bilgi edinme hem de sektörün öncüleri ile bağlantı kurma şansı tanıyor.

Web hosting firmalarını, domain firmalarını, cloud servis sağlayıcılarını, e-ticaret yazılımı üreticilerini, altyapı sağlayıcılarını, yazılım firmalarını, alan adı yatırımcılarını ve son kullanıcıları bir araya getirecek olan Hosting Talk Global etkinliği sayesinde yeni partnerlik arayanlar da yeni bir fikir peşinde olanlar da büyük bir fırsat yakalayacak.

Hosting Talk Global 2019

Siz de sektörün en iyileri ile buluşmak, bağlantı kurmak ve deneyimlerini öğrenmek isterseniz ücretsiz bilet ya da VIP bilet seçenekleri arasından seçim yaparak etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

VIP Bilet alan katılımcılar 12 Nisan Cuma saat 17:00 – 20:00 arasında düzenlenecek VIP Networking Party etkinliğine de katılabilecek. Böylece sektörün öncü isimleri ile network oluşturabilecek.


Hosting Talk Global Ne Zaman?


12 – 13 Nisan 2019


Hosting Talk Global Nerede?


Grand Cevahir Hotel İstanbul/Şişli

Hosting Talk Global Etkinlik detayları hakkında bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için linki tıklayabilirsiniz.

Hosting Talk Global Katılımcılarının Profilleri

Katılımcıların Profilleri

Hosting Talk Global Katılımcılarının Amaçları

Katılımcıların Amaçları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here