Hotstop kafe zinciri büyüyor

Dünyanın ilk mobil kafe zinciri HOTSTOP, Antalya’dan Çeşmeye, Bodrumdan Marmaris’e turistik bölgelerde yerini almaya hazırlanıyor.


İlgi çekici tasarımı ve farklı lezzetleriyle dikkat çeken HOTSTOP, yaz aylarında otellerde, beachlerde, havuz başları gibi turistik yerlerde tüketicilerin karşısına çıkacak. Kışın da mobil olma özelliğinin avantajı ile üniversitelerde, şehir merkezlerinde, benzin istasyonlarında ve AVM’lerde yerini alacak.


6 metrekarelik alana 80 ürünün sığdırıldığı HOTSTOP’larda uzaktan yönetilebilen tam otomatik espresso ve filre kahve makinaları, kendi kendine yeterli temiz ve pissu sistemleri, -18/+4 soğutma dolapları, mikro dalga/panini fırınları, dijital menuboard’ları, hareket algılayıcılı kamera sistemleri ve tüm satış/lojistik bilgisinin online yönetildiği ERP altyapısı bulunuyor.


HOTSTOP, uluslararası proje geliştirme şirketi ÇözümVar Danışmanlık’ın yaklaşık 2 yıllık çalışmasının bir ürünü olarak ortaya çıktı. Konsept, özellikle sıcak ve soğuk içecek kategorisinde dünyanın önde gelen marka konseptleri ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki uygulamalar dikkate alınarak geliştirildi.
Kaynak:Sabah

1 YORUM

  1. arkadaşlar bayilik için şartlar ve ne kadar bir bütçe gerekli bilgisi olan varsa bana yazabilir şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here