HOTSTOP’lar Şehrin Gözde Sitelerinin Keyifli Mola Yerleri Oluyor

HOTSTOP LOUNGE SİNPAŞ GYO’nın iddialı sitelerinden Halkalı Bosphorus
City’deki ilk şubesini açtı. Hızla gelişen Yiyecek&İçecek sektörüne yeni bir soluk getiren, Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen HOTSTOP, eşsiz lezzetlerini ve kalitesini prestijli konut projelerine taşıyor.


Mobil Kafe Zinciri HOTSTOP’un, zengin menü çeşitleriyle “Bistro” Mantığında genişlettiği HOTSTOP LOUNGE konsepti, bugünlerde önemli konut projelerinin bir parçası olmaya hazırlanıyor.


Geçtiğimiz bir yıl içinde HOTSTOP Mobil kafelerinin sayısının 20’ye ulaştığını; bunların haricinde İzmir Balçova Asmaçatı AVM, İzmir Çiğli KİPA AVM ve Mersin KİPA AVM’de 3 HOTSTOP HOTSTOP LOUNGE açtıklarını söyleyen HOTSTOP Genel Müdürü Ayşe Arslan, bu hafta sonu iki yeni HOTSTOP LOUNGE şubesi açmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti. Bunlardan birisi Ankara Arcadium AVM, diğeri ise Simpaş’ın İstanbul Boğazı Simülasyonunu yaptığı Halkalı’daki Bosphorus City Projesi.


2.800 seçkin konuttan oluşan sitenin ilk etabı geçtiğimiz aylarda hizmete girdi. HOTSTOP LOUNGE bu hafta sonu Bosphorus City’deki ilk şubesini birinci etapta açıyor. HOTSTOP Genel Müdürü Ayşe Arslan’ın verdiği bilgiye göre bu açılım sadece İstanbul’da değil, Anadolu’daki diğer prestijli sitelerde de devam edecek.

Yaşam kalitesinin en üst düzeyde tutulduğu günümüzün modern yaşam komplekslerin bir parçası olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden ARSLAN, “ HOTSTOP LOUNGE” markası ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlara site sakinlerine sunarak sıradan kantin kültüründe evrim yapacaklarını söyledi.


Bosphorus’lular HOTSTOP serinleyecekler”¦


Oldukça zengin bir menüyle Bosphorus’lulara hizmet verecek HOTSTOP LOUNGE, site sakinlerini gerçek çay ve kahve keyfi ile de tanıştırıyor. HOTSTOP’larda İngiltere’de özel olarak harmanlanan 2.5 yaprak BAYCE çayları ve yüzde yüz Arabica çekirdekleriyle hazırlanan onlarca kahve çeşidi site sakinleriyle buluşuyor. Özel kahvaltı seçeneklerinden kişiye özel hazırlanan pizza ve makarnalara, salata ve aperatiflerden meyve tabaklarına çok sayıda opsiyon bulunuyor. Seçilmiş meyve özleriyle
hazırlanan HOTSTOP Smoothie’leri ve limonataları misafirlerine tropik serinlik veriyor.


HOTSTOP’lar, Kaliteli mekanların Keyifli Mola Yerleri Oluyor”¦


İstanbul, Ankara ve İzmir’deki prestijli konut projeleri ile ilgilenen grup, hızlı büyümesini yönetebilmek altyapı yatırımlarına devam ediyor. İstanbul’da mevcut hali ile yaklaşık 100 şubeyi destekleyebilecek Lojistik Merkezini geçtiğimiz aylarda hizmete açan HOTSTOP, Ankara’da ise bölge müdürlüğünü kurdu. Ankara Bölge Müdürü Aykut İşcanoğlu’nun verdiği bilgiye göre tüm HOTSTOP’larda satış ve sipariş yönetimi merkezi olarak izleniyor, ürünlerin hazırlanışı teknolojik olarak uzaktan kontrol edilebiliyor. HOTSTOP’larda çay demlikleri her yarım saatte bir dökülüyor ve yeniden demleniyor. Bu süreçler bile sürekli takip altında. Tüm ürünlerin noktalara uygun standartlarda ve koşullarla ulaştırıldığı HOTSTOP’larda 120 çeşit ürün satılıyor, yurt içi ve dışı 162 tedarikçi ile çalışılıyor.


Büyük İş Merkezlerinde ve Devlet Dairelerindeki Kat Çay Ocakları Yerini Modern HOTSTOP CORNER’lara Bırakacak”¦


HOTSTOP, önümüzdeki dönemde aynı prestijli konut projeleri gibi Ankara’da 3-4 bin çalışanı olan ciddi kamu kurumlarının standart kafeleri olmaya, alışık olduğumuz kat çay ocakları ve kantinlerini modern HOTSTOP CORNER’lara dönüştürmeye hazırlanıyor. Hastane, okul gibi yoğun sirkülasyonu olan fakat klasik kantin yaklaşımlarıyla ürün ve hizmet kalitesinin son derece kötü olduğu yerlere uygun fiyatta dünya kalitesini getirmeye yönelik çalışmalarnı yürütüyor.


www.hotstop.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here