Hub Ekko Fikri 100.000 Dolar Yatırımı Geçti

Hub Ekko Fikri 100.000 Dolar Yatırımı Geçti

Hub Ekko

Hub Ekko, kulaklık ve hoparlörler için Wi-Fi hub sistemi. Sistem gerçek zamanlı olarak birden fazla kullanıcının kullanabileceği bir kulaklık deneymi. Proje fon toplama aşamasına girdiği ilk günlerde istediği yatırımı geçmeyi başardı.

Bugün sizlere tanıtacağımız ürün kulaklık teknolojileri ile ilgili. Grupça oynanan oyunlardan daha fazla zevk almak için veya grupça izlenen filmler de daha iyi hissedebilmek için kulaklık kullanabiliriz. Ancak karşımıza biraz ufak ama çözümü zor bir durum çıkıyor.
hub
Maalesef ki kulaklık için tek bir çıkış bulunmakta. Hub isimli ürün sayesin de bu sorun kökten çözülüyor. Şöyle ki Hub beş adet kulaklığa aynı anda Hi-fi teknoloji ile sesi iletebiliyor. Böylelikle bütün herkes kulaklık ile aynı sesleri aynı anda duyabiliyor. Hub projesine fon toplamak isteyen ekko audio, LLC. şirketi kickstarter’a başvurarak 100.000 dolar fon talebin de bulundu.İş fikri çok kısa sürede 105.000 dolara yakın fon topladı. Kalan süreye bakılacak olursa bu proje bir hayli yüklü yatırım alacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here