Humay in.de.co ithal duvar kağıtları ve iç mimarlık alanında bayilik verecek

Humay in.de.co ithal duvar kağıtları ve iç mimarlık alanında bayilik verecek
humay

Humay in.de.co ( innovative design company) yenilikçi tasarımlar şirketi olarak 2008 yılından bu yana Antalya’da Hizmet vermektedir. Uzman tasarımcılardan kurulan ekibin bir çok kamu kuruluşu ve özel mekanlarda içmimari çalışması mevcuttur.

Proje tasarım Uygulama ve kontrolörlük hizmetleri vermektedir. Türkiye’de bir ilk olan dekorasyon ürünlerini de birleştirerek içmimarlık tasarım hizmetlerini bütünüyle sunan bir yaşam alanı yenileme mağazası oluşturmuştur. 2013 yılından günümüze ise ithal duvar kağıtları ve ev aksesuarları konusunda bayilik oluşturarak hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya ve civar ilçelerinde 20′ nin üzerinde lokal bayilikler ile hizmete devam etmektedir. Humay in.de.co tasarım şirketler grubu içerisinde 14 ayrı marka olup her markanın ayrı bir uzmanlık alanı bulunmaktadır. 2014 ikinci yarısından 2015 sonuna kadar hedef 10 bölge bayiliği oluşturmak ve hizmetlerine kaliteyi genişleterek devam etmektir.

BAYİLİK KATEGORİSİ: ithal duvar kağıdı & içmimarlık
KURULUŞ YILI: 2006
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 22

humay
humay

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

humay in.de.co bayisi olabilmek için en önemli nitelik içmimarlık ve dekorasyon alanlarında çalışmış olmak ve bu işe gönül vermiş olmaktır.
Bulunduğu il/ilçede perakende satışı olabilecek ve tabela görünürlüğü yüksek bölgede minimum 100 m2 dükkan/mağaza olması
Yerinde ön ölçüm ve röleve alabilecek ve bilgisayar ortamına aktarabilecek en az 1 teknik elemanın ve perakende işini yürütebilecek 1 satış elemanı istihdam edebilecek olması.
Seçilen bölgenin şartlarına göre analiz yapılarak grup şirketinin içindeki öncelikli markalar belirlenecektir.

Verilecek destekler,

  • Seçilen mekanla ilgili analizlerin yapılması,
  • Öncelikli ürünlerin belirlenmesi,
  • Mekanın projelendirmesi,
  • Anahtar teslim tadilat desteği,
  • Personel eğitimi,
  • Pazarlama desteği,
  • Sosyal medya reklam desteği,
  • Kampanya desteği,
  • İçmimari hizmeti verilecek mekanlarla ilgili röleveden sonraki proje tasarım ve imalat detayı çıkartma, işlemleri sunum dosyası hazırlayarak müşteriye sunma hizmeti,

BAYİLİK MALİYETİ: Hazırlanan tasarım ve seçilecek ürün grubuna göre değişiklik gösterecek olup MİN. 50.000 TL MAX. 100.000 TL Dir.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Y.Burak AKAY
CEP TEL: 0532 452 91 37
İŞ TEL : 0242 323 0 325
MAİL : info@humayyapi.com
WEB : www.humayyapi.com
ADRES: Meydan kavağı mah. Perge bulvarı 46/f

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here