IBM, beyin fırtınası yapıyor

IBM

IBM’in, internet üzerinden gerçekleştirdiği Beyin Fırtınası Toplantısı InnovationJam 2008, iş dünyasının küresel liderleri, düşünce liderleri ve rol modellerinin katılımıyla 5-8 Ekim arasında gerçekleşecek. Üç gün sürecek etkinlikte “Günümüzün işletmeleri nasıl geleceğin işletmesi haline gelecek?” sorusunun yanıtı aranacak ve fikir alışverişi yapılacak.

Küreselleşme sonucu yeni teknolojilerin ortaya çıkması ve müşteri taleplerinin değişmesiyle, yeni fikirler bulmak zorunda kalan işletmeleri göz önünde bulunduran IBM, 2006’da başlattığı küresel diyalog aracılığıyla yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması için etkinlik düzenliyor. Dünyanın birçok yerinden bin 100 CEO’nun katıldığı 2008 Küresel CEO Araştırması’nın sonuçlarından yola çıkan InnovationJam 2008’de, “Köklü Değişim”, “Yeni Küresel İşletme”, “Dünya ve İnsanlar”, “Katılımcı Müşteriler” başlıklı konular konuşulacak. Yapılacak bu etkinlik, daha büyük çapta işbirliği, inovasyon, sosyal bağlantılar ve değişikliklere yanıt verebilirlik vizyonlarını, gerçeğe dönüştürme yolunu bulmayı hedefliyor.

IBM, ilki 2006 yılında gerçekleştirilen InnovationJam sonucunda, 150 bin kişinin katılımıyla ortaya çıkarılan 46 bin iş fikrinden 10 tanesini seçip, bu fikirlere 100 milyon dolar yatırım yapmıştı. ANKA-Sabah

1 YORUM

  1. merhaba. toplantı nerede gerçekleşiyor, katılım için şartlar nelerdir konusunda bilgi verir misiniz? teşekkürler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here