İcralık pazarında galeri dönemi

İcralık pazarında galeri dönemi. İcradan otomobil alan isterse aracını piyasa fiyatından hemen satabilecek. İsterse takas edebilecek. İcraya çıkan taşıtların artmasıyla birlikte binek araçlardan minibüslere, iş makinelerinden motosikletlere kadar birçok taşıt her gün ihalelerle yeni sahiplerini buluyor. Pazar giderek de büyüyor. Pazarın büyümesi hem icralık piyasasını hem de otomotiv piyasasını hareket geçirdi ve son günlerde çok büyük bir işbirliği gerçekleşti.

İcra ihalelerine aracılık eden icraihalem.com ve otomotiv devi Opel & Chevrolet Odak güçbirliğine giderek her iki sektör için de bir ilke imza attı.
Buna göre icraihalem.com aracılığıyla icra ihalesinden otomobil sahibi olanlar ucuza aldıkları otomobili piyasa fiyatından satmak için beklemek zorunda kalmayacak.


İCRADAN ALINAN ARAÇ HEMEN NAKDE ÇEVRİLEBİLECEK
Taşıtlara piyasa değerinin oldukça altında bir fiyata sahip olanlar, icraihalem.com’un ruhsat ve anahtar teslim olarak sunduğu araçların satışını veya takasını 2. el olarak Opel & Chevrolet Odak bayii İkinci El Plazasında servisteki kolaylıklar ve indirimlerle gerçekleştirebilecek. Takasa veya satışa konu olacak araç Opel marka olmak zorunda da olmayacak. Opel & Chevrolet Odak, her marka aracı yeni sahibinden alacak veya takas önerisi yapacak.


YENİ ANLAŞMALAR GELECEK
Opel & Chevrolet Odak Genel Müdürü Cihan Dinçer ve icraihalem.com Genel Müdürü Tuğçe Ertürk arasında atılan imza sırasında amacın tüm müşterilere yüksek kar elde ettirmek ve 2. el araç sektöründe bir ilki gerçekleştirmek olduğu vurgulandı. Ayrıca Ertürk, bu işbirliğinin tek olmayacağını, müşterilere özel hizmet sunmak adına, Türkiye’nin birçok ilinde çeşitli firmalarla ön görüşmelerin yapıldığını belirtti.


Türkiye’de bir ilk olarak ihale yoluyla alınan araçlarda kredi, kasko ve trafik sigortası kolaylığını sağlayarak yüzlerce taşıtın alımını gerçekleştiren Opel & Chevrolet Odak ve icraihalem.com, 2010 yılında icra ihaleleri ile satışı yapılan 29.698 adet çeşitli taşıtın, 2011 yılında %35’lik bir artış yaşayacağını öngörüyor.Habertürk

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here