İcralık.com ve ilginç ihaleler

13

İcraya düşen malların internet yoluyla satıldığı sanal ihale sitesi icralık.com’a ilginç ihaleler de takılıyor. 35 bin üyesi olan ve 100 bin lira ciro gerçekleştiren siteye takılan ihaleler şöyle:

-2.5 kg fasulye, 2 kg pirinç, 500 gr bezelye, 2.5 kg mercimek
-29 Adet hijyenik kadın bağı.
-Gülnal isimli İngiliz kısrak atı 10 bin TL.
-500 karton sigara.
-Ekmek mayası.
-50 koli rakı.
-Şirinevler’de pavyon.
-İstanbul Bayrampaşa’da 135 Teneke zeytin.
-2 adet 9 kiloluk bulaşık deterjanı.
-15 adet el kremi.
-Antalya Konyaaltı’nda 5 yıldızlı otel enkazı.
-Ankara Çankaya’da 45 dönüm kiremit fabrikası
-2008 model 11 m’lik yelkenli.
-110 adet diş fırçası.
-12 bin adet tavuk.
www.icralık.com

10 YORUMLAR

  1. aglayanın malı gülene yaramaz insanlar kendilerini avutuyorlar sen tutup yüzde 60 eksigine malı alacaksın ondan sonra günahı yok diye kendini teselli edeceksin yok böyle bir şey kendini kandırıyorsun titre ve kendine gel malsahibine zarar vermek mübahmı nerde var bunun rızası ben dara düşmüşüm 100 liralık malımı 60 liraya zorla satıyorlar ve sen o malı alp mutlu oluyorsun öylemi allah affetsin ben affetmiyorum çünkü haram zıkkm olsun helal etmiyorum.

  2. bence icralık malları satarken ihtiyacı olanlara öncelik tanınmalı. genellikle bu işin ticaretini yapanlar kazanıyor ihaleleri. biz 5000-6000 gibi fiyatlı bir araba arıyoruz ihaleye girmeyi düşündük size yedirmezler dediler. o zaman ben ne anladım bu ihaleden. azıcık da bizleri düşünün. ben araba is-ti-yo-ruuuuuuuummmmmmmm…………… lütfen….

  3. icralik arabalar icralık mallar icralik ihaleler ve daha fazlası icin wwww.icramatik.com bakınız cok guzel arama motorları var

  4. arkadaşlar icrada herşey ihale yoluyla yapılır. Bu tip sitelerde satış değil sadece bilgi icin kurulmuştur farklısı zaten icra iflas kanunu ihale mevzuatına aykırıdır. İcrada ihaleye girmek herkeza açıktır tabiki ordada bu işleri takip eden insanlar var mafya tipi değil ama ihaleyi bırakmazlar peyk sürerek size kalmasını önlerler. İhtiyacınız olan bir şey varsa rahatlıkla ihalelere girebilirsiniz.

  5. ben o ihaleye gireyim de mafya gelsin tehdit etsin o grubun ne yaşayacak nede nefes alacak ülkesi olur. alayına gider. korkmak acizliktir.

  6. garip bişi yok.. resmen reklam yapmak için çıkartılmış uydurma bir haber.. kolaysa normal bir vatandaş gitsin alsın o ihaleleri.. herşeyin bir mafyası olduğu gibi bunun da var… kaptırırlar mı herkese o evleri arabaları yarı fiyatına?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here