İflas Edip Hapse Düştü, Facebook Üzerinden Milyoner Oldu

İflas Edip Hapse Düştü, Facebook Üzerinden Milyoner Oldu 2

İflas Edip Hapse Düştü

Jason Fyk, birkaç yıl önce iflas edip hapse atıldı. Şimdi ise bir ferrari arabası var ve aylık 275 bin dolar gelir eden bir iş adamı. İşin en ilginç tarafı da bunu sadece facebook’u kullanarak yapmış olması.

jason-6

Jason Fyk, WTF Magazine ve FunnierPics.net’in kurucusu ve sahip olduğu şirket şu anda 275 bin dolar ciro elde ediyor. 2005 yılında büyük bir maddi sıkıntıya giren Jason emlak işleriyle uğraşıyordu. Emlak işlerinde oluşan dalgalanmalarla savrulan Jason hapse girip çıktıktan sonra birkaç arkadaşının tavsiyesiyle web sitesi işine girdi. Kurduğu WTF Magazine çalışan insanlarla ilgili orijinal komik resimler videolar barındıran bir web sitesi. Büyük bir patlama yaratan site sayesinde çok iyi paralar kazanan Jason, gazetelerden birine verdiği demeçte “Takımımız parayla çalışmıyordu sadece eğlendiğimiz işi yapıyorduk, hatta ne yaptığımızın bile farkında değildik. Sadece eğlenceli, komik ve aptalca şeyler paylaşıyorduk” dedi.

Sosyla medyanın etkin kullanımı, orijinal fikirler ve tabiki orijinal isimlerle internet üzerinden sizde çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. Sizin siteniz dahi daha fazla para kazanıyormuş gibi görünüyor. Neye dayanarak böyle bir haber yaptığınızı anlayamadım. Bahsi geçen kişinin internet sitelerinde ticari bir aktivite yok; reklam yok; Facebook adresi de kapalı. Bir insan bu sitelerle, ayda bu kadar parayı nasıl kazanır? Yapmayın Allah aşkına!… İnanılır gibi değil.

  2. Forever Living İle hayatınıza Aloe Vera ve Kazanç Elde etmek için hemen arayın. Unutmayın ÜCRETSİZ KAYIT VE bayilik için iletişime geçin..
    Zafer Bozacıoğlu – 0542 692 05 58

  3. Türkiyenin 1 numaralı network marketing firması Gano Excel ile geleceğinizi kurtarmak için hemen arayın.
    0539 283 83 73

  4. Oriflame kazanç fırsatları için daha fazla geç kalmayın üye olmak isteyenler Türkiyenin her yerinden bana çağrı atabilirler dönüş yaparım.Oriflame – Doğal İsveç Kozmetikleri linke tıklayıp direk üye olabilirsiniz.
    0.539.540.96.92

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here