iKeyp Dünyanın En Zeki Kişisel Kasası

iKeyp Yeni Nesil Akıllı Kasa

iKeyp dünyanın en zeki kişisel kasası olarak lanse edildi. Akıllı ürünler gün geçtikçe daha fazla hayatımıza girmeye başladı. Artık günlük hayatımız da bir çok şey birden bire akıllı olmaya başladı. Telefonumuzdan televizyonumuza ve elektirikli süpürgemize kadar. Peki akıllı bir kasa nasıl olur. Bir kasa neler yapabilir. İşte hep birlikte ABD’li mucit Jeffrey Hermann’ın ürününe bir göz atalım.

Günlük hayatımız da bir çok şeyi zorunlu olarak veya isteğe bağlı olarak en yakınlarımızdan hatta en çok sevdiklerimizden bile saklamak zorun da kalırız. Bunun sebepleri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Ya sevdiğimiz kişinin zarar görmesini istemiyoruz ya da gerçekten çok gizli işler karıştırıyoruzdur. Her neyse Jeffrey Hermann’ın geliştirmiş olduğu kasa da paradan ilaçlara ve daha nice sırlara kadar bir çok şeyi saklayabilirisiniz.

iKeyp Yeni Nesil Akıllı Kasanın özellikleri

Bir çok akıllı alette olduğu gibi iKeyp’de akıllı olan cep telefonunuz ile her zaman iletişim halinde olacak. Hareket sensörünü sahip olan iKeyp sizin dışınız da birileri kasanıza yaklaştığında eş zamanlı olarak sizi bilgilendirmektedir. İkeyp’inizi üç şekilde açabilirsiniz. İlki klasik yöntem olarak isimlendirdiğim anahtarla açma yöntemi ikincisi o da artık klasikleşmeye başlamış olan tuşlar ile şifre girerek açma yöntemi ve üçüncüsü yeni nesil akıllı canavarlarımız cep telefonlarımız ile girdiğimiz şifre ile açma yöntemi. Birden fazla açma yönteminin bulunması beni biraz işkillendirmiyor değil aslında ne kadar çok yöntem o kadar çok risk demektir.

iKeyp
iKeyp

İşin tuhaf tarafı bu akıllı kasanın taşınabilir olması. Bu biraz bizleri tedirgin edebilir lakin Jeffrey Hermann buna da bir önlem almış. Kasanın yan taraflarından çıkan eklentiler sayesinde kasayı istediğiniz her hangi bir yere kolaylıkla monte edebilirsiniz. Jeffrey Hermann indiegogo sitesi aracılığı ile ürününü dünyaya duyurmaya çalışıyor. Jeffrey Hermann tarafından talep edilen fon tutarı 50.000 dolar ancak şu ana kadar sadece 40.000 dolar toplayabildi. Hemen üzülmeyin çünkü daha projenin bitmesine tam bir ay var. Şu ana kadar istediği yatırımın yüzde 76’sını alan Jeffrey Hermann bir ay içerisinde talep ettiği yatırımı geçeceğe benziyor.

iKeyp Yeni Nesil Akıllı Kasanın Fiyatı

iKeyp Yeni Nesil Akıllı Kasa 89 dolar, 99 dolar ve 169 dolar gibi fiyatlandırmalara sahip ve ürün yatırımcılarına 2017 yılının Mart ayında teslim edilmeye başlanacak. Kasanın bir özelliğini de unutmadan yazalım. Akıllı kasa ilaç sektörü üzerine odaklanmış bir ürün para saklamak ve değerli altın gibi madenleri saklamak için pek uygun olmayabilir.

İndiegogo Nedir ve Indiegogo ile İş Fikirleri Nasıl Hayata Geçiyor

iKeyp Yeni Nesil Akıllı Kasa Tanıtım Videosu

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here