iKlips DUO İOS için 256GB Harici Depolama Ürünü 142.000 Doları Geçti

iKlips DUO İOS için 256GB Harici Depolama Ürünü 142.000 Doları Geçti 3

iKlips DUO İOS işletim sistemi için 256GB Harici Depolama Ürünü olarak İndiegogo’da 142 bin dolar yatırımı geçti.

appleürün
iKlips DUO

Apple firmasının teknolojide ne kadar ileride olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Günümüzün en popüler cep telefonları Apple firmasına ait olan İphone modelleri. Peki neden en popüler ve güvenilir telefon olarak Apple markası tercih ediliyor. Aslında bunu tahmin etmek hiçte zor değil. Apple telefonları ve diğer cihazları için değişim garantisi veriyor ve bunu yaparken diğer markalar gibi kaypaklık yapmıyor. Cihazda bir sorun var ise hemen yenisi ile değiştirerek müşteri memnuniyetini sağlıyor. Bu sebep ile insanlar Apple ürünlerine güveniyor ve yeni bir ürün çıkardığında ona sahip olabilmek için kullanıcılar kuyruk oluyorlar. Bu söylediklerim ile Apple firmasını ve ürünlerini yeterince övdüm.
APLLE
Sıra geldi biraz taşlamaya. Dikkat ettiyseniz Apple firması bir cihaz piyasaya sürdüğünde o cihazı hiç bir zaman tam donanımlı piyasaya sürmüyor. Buna bahane olarak’da ürünün estetiğinin bozulmaması için veya ağırlığının korunması için ürüne yerleştirilmediğini söylüyor. Buna bir çok örnek verebiliriz. MacBook’larda bilindiği gibi DVD driver yok. Apple bunu ayriyeten üretip kullanıcılarına para ile satıyor. Yani Apple insanları sürekli kendisine bağlı kalmasını sağlıyor. Bu ayıplanacak bir şey değil bu bir satış taktiğidir. Apple bunu her ürününde yaparak müşterilerin kendisine bağlı kalmasını sağlıyor. Bir çok firma Apple’ın bu stratejisine dikkat çekmek istemiş ve bununla ilgili videolar hazırlamıştır. Bunların içinden en iyisi Asus tarafından yansıtılmıştır.
sdkart
Bu kadar övgü ve eleştiriden sonra asıl konumuz olan ürünümüze geçiş yapalım. Bilindiği gibi apple ürünlerinde biraz hafıza sorunu yaşanmaktadır. Apple bunun için 128 gb’lık ürünler çıkartsa da gelişen kameralar ve oyunlar sayesinde bu alan an geliyor ve kullanıcılar için yetersiz kalıyor. iKlips DUO projesi ise bu soruna bir son vermek için yola çıktı. iKlips DUO cihazlarınız için hem depolama alanı olurken hemde iphone ile MacBook arasın da güvenli bir şekilde veri aktarmanızı sağlıyor. Bu Apple kullanıcıları için mükemmel bir kolaylık. Yani bu demek oluyor ki iPhone, iPad, iPad Pro, Mac ve PC ‘ler arasında kolaylıkla ve güvenli bir şekilde müzik, fotoğraf, video, iş projeleri ve diğer tüm kreasyonları paylaşabilirsiniz. Apple kullanmayanlar ne var bunda gayet basit diyebilir ancak o kişilerin bilmesi gereken bir şey var ki oda Apple ürünlerinin paylaşıma kapalı bir sisteme sahip olmaları.

Apple ürünleri sadece kendi arasında paylaşım yapabilmektedir oysa şimdi iKlips DUO sayesinde bütün platformlara dosyalarınızı rahatlıkla ve güvenli bir şekilde aktara bilirsiniz. Bu mükemmel proje indiegogo sitesi aracılığı ile kendisine destek arıyor. Firmanın toplamak için belirlediği alt sınır yatırım miktarı 50.000 dolar. Yatırımcılar bu ürüne kendilerini yakın hissetmiş olmalılar ki kısa sürede projeyi destekleyerek 142.000 dolar gibi bir fon sağladılar. Bütün Apple kullanıcılarına hayırlı olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here