İlaç Kutusu (Alphabox) Yenilikçi Bir İş Fikri

İlaç Kutusu (Alphabox) Yenilikçi Bir İş Fikri
İlaç Kutusu (Alphabox) Yenilikçi Bir İş Fikri

İş Fikri Açıklaması : Alphabox dünya genelinde patentlenmiş alphachip teknolojisini kullanan yenilikçi ve inovatif bir ilaç kutusudur. Alphabox öncelikli olarak yaşlılar, görme ve işitme özürlü hastalara ilaç zamanlarını hatırlatmak için geliştirilmiştir. Kullandığı teknolojinin ölçeklenebilirliği sayesinde tüm ilaçlarda kullanılabilmektedir. Alphabox ‘ın en temel görevi sesli ve ışıklı uyarılarla ilaç alımındaki hataları önlemektir. Bu sayede sadece insan sağlığı ve hasta mutluluğu kazandırmakla kalmamakta, aynı zamanda sağlık kuruluşlarına da zaman kazandırmakta, birçok maddi kaybın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Alphabox akıllı ilaç kutusu, kısa bir sürede, şu anda ilaç firmalarının kullandıkları kutuların yerini alacaktır. Kutular ilaç fabrikası tarafından üretim safhasında doldurulduğundan dolayı, hastaların ilaç kutusu aramasına, hijyenik olmayan zaman ayarlı harici ilaç kutuları alarak sağlıklarını tehlikeye atmasına gerek kalmayacaktır. Alphabox’un sahip olduğu microchip, aynı zamanda tüm gıda, kozmetik ve tekstil sektörlerinde ürün güvenliğini ve kullanım uygunluğunu, bozulmuş ürünün tüketiciye bildirilmesini sağlayacak şekilde kullanılabilmektedir. ”

İlaç Kutusu (Alphabox) Yenilikçi Bir İş Fikri
İlaç Kutusu (Alphabox) Yenilikçi Bir İş Fikri

Firma : Alpha Future Technologies Ltd.
Adres : Halaskargazi Cad. Sadıklar 2 Apt. No: 198/1 Şişli / İSTANBUL
E-mail: mehmetefe@alphatechnologyholding.com
Web : www.alphatechnologyholding.com
Tel : + 90 212 231 32 12
Faks : + 90 212 219 10 38
Proje : Belirli Saatlerde Alınması Gereken İlaçların Saatinde Alınması İçin Bir Uyarı Sistemi / Warning System For Timely Administration Of Drugs That Have To Be Administered At Certain Times

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here