İlginç Ekmek Fırını Konsepti

İlginç Ekmek Fırını Konsepti

Günümüzde hangi işi yaparsanız yapın bir konsepte sahip olma zorunluluğu vardır.

Bu sayede tanınırlık oluşurken konseptiniz kendi kendine reklamını yapar. Yeni hayata geçirilen ilginç ekmek fırını konsepti de bu duruma örnek teşkil ediyor.

bakery-visual-identity

Los Altos Kaliforniya’da yeni hayata geçirilen ekmek fırını konsepti dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ekmek fırınının içinde bulunan tüm mobilyalar, cihazlar ve hatta firma için hazırlanan poşetler bile konsepte ait izler taşıyor.

Zaman makinası gibi ekmek fırınıyla yakından uzaktan alakası olmayan bir konsepte sahip olan fırın, buna rağmen oldukça ilginç bulunuyor ve tercih ediliyor. Fırının, tüm mobilyalarında ve ürünlerinde, birilerinin zaman makinası yapıyormuş ve çizimlerini ve hesaplamalarını bu mobilya ve ürünler üzerinde yapmış gibi bir görüntüsü var. Fırındaki ürünler de bu ilginç konsepti destekliyor.

Fırın sadece ekmek değil, bir çok hamur işi ürün üretiyor ve satıyor. Bunun yanında bir kafe bölümü de bulunan fırında isterseniz kendinize bir masa seçip oturabiliyor, kitabınızı, derginizi ya da gazetenizi okurken bir yandan da zaman makinası temalı poğaçanızı yiyebiliyorsunuz.

Fırını yakından gezmek isteyenler için Sitesi : Voyageur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here