İlginç Fikir Calamityware Tabaklarına 86.000 Dolardan Fazla Yatırım

İlginç Fikir Calamityware Tabaklarına 86.000 Dolardan Fazla Yatırım 1

Calamityware Tabakları

Güzel ancak yorucu bir gün geçirdikten sonra evinize geldiniz ve acıkan karnınızı doyurmak için mutfağa yöneldiniz. Siz masa da beklerken eşiniz yemeğinizi getirdi ve iştahlı bir şekilde yemek yemeğe başladınız. Ancak bir anda durdunuz ve bütün iştihanız kesildi çünkü tabağın içerisinde bir böcek duruyordu. Bu iğrenç durumu aslında düşünmek bile mide bulandırıcı belki de şu an bu yazıyı okurken hafiften suratınız ekşidi merak etmeyin tabağın içerisinde ki böcek değil bu sadece ufak bir şaka tabağı. Bu tür durumlardan zevk alan bir çok insan tanıyorum aslında bende biraz onlardan bir tanesi olabilirim yerine göre gayet komik bir şaka olabilir tabii ki yaptığınız kişiye bağlı.

kase
Calamityware Kaseleri

Bilindiği üzere şaka sektörü üzerine bir çok yatırım yapılmıştır çünkü bu tip durumlar insaarın ilgisini çekiyor ne gariptir ki insanlar arkadaşlarını korkutmak veya onları iğrendirmekten zevk alıyor bu sebeple değişik yollara başvurabiliyor. İlk görünüşte Calamityware isimli ürün çok garip gelse de insanlar tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor. Bunu nereden anladın diye sorarsanız toplamayı başardığı fona bakarak anladım bir ürün tutulmaz veya tutulmayacak ise bu kadar desteklenmez. Don Moyer tarafından tasarlanan bu küçük kase ve tabakların amacı misafirlerinizi küçük sürprizler ile karşı karşıya bırakmak. Bu küçük tabakların özelliklerine bakacak olursak 2 cm derinliğe sahip olduklarını ve iç hacminin 230 mL sahip olduğunu söyleyebiliriz.
kaseler
Bu küçük tabaklar porselenden olup Polonya’da Cristoff atölyesinde üretilmektedir. Bu ilginç proje hayata geçmek için kickstarter aracılığı ile destek bulmaya çalışıyor. Aslında bulmaya çalışıyor dememiz pek doğru olmaz çünkü aradığı desteği fazlasıyla buldu. Calamityware projesi için Don Moyer kickstarter sakinlerinden 30.000 dolar talep etmiş idi. Ancak projeyi çılgınca bulan yatırımcılar Calamityware projesini destekleyerek 86.140 dolar fon sağladılar. Tabii ki bu şuanlık bilinen fon miktarı. Projenin kickstarter sitesinden kalkmasına daha bir hayli süre var. Bu süreç içerisin de kim bilir ne kadar fon toplayacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here