İlkon’un 2010 hedefi, 400 franchise

İlkon'un 2010 hedefi, 400 franchise
İlkon Emlak Bayilik Şartları

İlkon Emlak

Ev almak ya da satmak isteyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan İlkon Emlakçılık Hizmetleri, hem müşterilerine daha kolay ulaşabilmek hem de büyümek için franchise veriyor. Ev alıcı ve satıcılarına yenilikçi gayrimenkul alım-satım çözümleri sunan İlkon Emlakçılık, dürüst ve vizyon sahibi girişimciler arıyor. Aynı zamanda internetin faydalarından da yararlanan şirket, böylece gayrimenkul alış-satış sürecini daha etkin ve verimli hale getiriyor. Bu sayede müşterilerine önemli ölçüde tasarruflar sağladıklarını söyleyen İlkon Emlakçılık Hizmetleri Tic Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Erdem Şahin, 2007 yılı için 10, 2010 yılına kadar ise 400 franchise vermeyi hedeflediklerinin altını çiziyor.

İlkon Emlak Bayilik Şartları
İlkon Emlak Bayilik Şartları

Türkçe birinci demek olan “ilk” ve interneti ifade eden “online” kelimelerinden türetilen İlkon; emlak piyasasındaki deneyim ve hizmet kalitesini girişimcilere aktararak para kazandırmaya devam ediyor. 1999 yılında emlak pazarlama firması olarak kurulan İlkon Emlakçılık, emlak alım satımında yeni bir tarz yaratıyor. Müşteri hizmetlerini teknoloji ile kolaylaştırarak, bunu en düşük maliyette ev alıcı ve satıcılarının hizmetine sunduklarını belirten Erdem Şahin, “İlkon olarak çalışanlarımıza mükemmel bir işyeri oluşturmak için uğraşıyoruz. Aynı zamanda ev alım ve satım işlemlerinin daha hızlı, daha kolay ve müşteriler için daha az maliyetli olmasına çalışıyoruz. 2006 yılında, onlarca satış temsilcisinin bünyemize eklenmesiyle ve bini aşkın satış sonuçlandırma işlemi ile zirve yaptık” diyor.

İlkon’un franchise’ı olmak isteyen girişimcilerde genel bir şart aramadıklarını söyleyen Şahin, girişimcilerin dürüst ve vizyon sahibi olmalarının yeterli olduğunu belirtiyor. Şahin, İlkon’un franchis’ı olmanın avantajlarını ise şöyle sıralıyor: “Girişimcilere öncelikle marka ile birlikte uluslararası kalitemizi veriyoruz. İlkon olarak sürekli müşteri ve bölgedeki rakiplere karşı desteğin yanı sıra emlak pazarlama programı, personel işe alma ve yetiştirme, mevcut semt temsilcileri ile ücretsiz eleman istihdamı konusunda yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda merkezin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanma, reklam giderlerinde tasarruf ile eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here