İnci Ayakkabı Bayilik Bilgileri

İnci Ayakkabı

İnci Deri Ayakkabı Bayiliği

İnci Deri Türkiye ve yurt dışında bayilikler veriyor. 101 yıl önce kurulan İnci Deri ilk mağazasını 1947 yılında açtı. Günümüzde 102 yurt içi mağazası bulunan firmanın 6 adette yurt dışı mağazası bulunmaktadır.

İnci Deri ürünleri arasında kadın ve erkek ayakkabı, bot, çanta ve aksesuarları yer alıyor. Kendine has bir çizgisinde modayı takip eden İnci deri her sezonda müşterileri için  kaliteli, trendlere uygun, özgün ve sahip olmayı arzulayacakları ürünleri üretiyor.

İnci Deri, 1917’de Hacı Murat Kızıltaş tarafından, İstanbul’da kurduğu lostra salonu ile ayakkabı üretimine başladı. Bundan birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terliklerini ürün grubunu bünyesine katarak mağazalaşma yoluna girdi, tüketicilerine 30 yıl boyunca hizmet verdi. 1947 yılında ailenin 2. kuşak temsilcisi Ahmet Nuri Kızıltaş tarafından Fatih’te açılan ilk ayakkabı mağazası ile modern perakendenin ilk adımını atan ve markalaşma sürecini başlatan İnci, 1980’lerin başında 3. kuşağın yönetime katılmasıyla markalaşma sürecini hızlandırdı ve Türkiye’de perakendenin hızlı gelişimi ile paralel olarak zincir mağazacılık yönünde hızla büyüdü. 1997 – 2011 yılları arasında 35 ülkede bulunan dünyanın tanınan markaları için koleksiyon ve ürün hazırlayarak ihracatta deneyim kazanan marka, 2012’deki kurumsallaşma ve dönüşüm süreciyle birlikte markalı ihracata odaklanma kararı aldı.

Dünya trendlerini, iş ve moda dünyasındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden , bugün Türkiye çapında 101, yurt dışında 6 mağazası ve toplam 800’ün üzerinde çalışanıyla hizmet veren İnci, yurt dışında yaygınlaşma stratejisi için geçmiş yıllarda kazandığı tecrübesini baz alarak güvenle ilerliyor.

 

5 YORUMLAR

  1. merhaba inci ailesi ben almanyada yasiyorum almanada bir bayilik acmak isterim fakat bunun faaliyeti ne kadar olur il sermaye ne kadar olmamali
    saygilar erdem özkan

  2. KİLER AVM ÇARŞILARDA ADANA -İSKENDERUN-TOKAT-AFYON-AMASYA-NEVŞEHİR-KAHRAMANMARŞ TA ” İNCİ 1 BAYİLİĞİ ALANLARA YER KİRALAMASI YAPILACAKTIR. irtibat; [email protected]

  3. merhaba ben sercan aksaray ılınde fırmanızın bayılıgını acmak ıstıyorum.bayılık hakkında bılgılendırırmısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here