İnci ayakkabı 2010

İnci Ayakkabı bayilik

Türkiye’de İnci, yurtdışında ise Attimo by Balans, Balans ve BLN markalarına yapılan yatırım, markalarımızı üretici ve perakendeci kimlikleri altında ayakkabı sektöründe lider konumuna getirdi.

İnci, Attimo by Balans, Balans, BLN markalarının dağıtımı, yurtiçinde uzman perakendeci ile distribütörlerden oluşan yurtiçi satış ağı ile, yurtdışında ise dünyadaki distribütörler aracılığıyla yapılmaktadır. Ticari marka tescili, aynı yada benzer isim, logo veya ayırt edici markaların kullanımının engellenmesine yönelik en önemli ve etkili yasal yöntemdir. Bu markalar Türkiye’de ve diğer çoğu ülkede Türkiye Patent Enstitüsü ile Ticari marka altında tescil edilmiştir.

İnci Ayakkabı bayilik Şartları

Gaziantep, Erzurum, Kahramanmaraş, Aydın, Sivas, Diyarbakır, Urfa, Denizli, Edirne, Tokat, Kırıkkale ve Afyon illerine bayilik vermeyi hedefleyen İnci, bayilik bedeli almıyor. 80 metrekareden küçük olmayan bir mağaza talep eden şirket, dekorasyonun firmanın konseptine uygun olmasını istiyor. İnci Ayakkabı, ayrıca bayilerine birçok konuda destek oluyor.

Bayilik için web sitesi www.incideri.com.tr

Sponsor

5 YORUMLAR

  1. merhaba inci ailesi ben almanyada yasiyorum almanada bir bayilik acmak isterim fakat bunun faaliyeti ne kadar olur il sermaye ne kadar olmamali
    saygilar erdem özkan

  2. merhaba ben sercan aksaray ılınde fırmanızın bayılıgını acmak ıstıyorum.bayılık hakkında bılgılendırırmısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here