İncity Mağazaları Bayilik Veriyor

İncity Mağazaları Çocuk giyim sektöründe bayilik veriyor

İncity İnci Bebe olarak 1989 yılında faaliyetlerine başlayan ve İstanbul’da kurulan bir firmanın konsept mağazalar zinciridir. 2006 yılında INCITY olarak markalaşan İnci Bebe bayilik verdiği gibi aynı zamanda toptan satış olarak da yurt içi ve yurt dışında aktif rol almaktadır. Dünya genelinde 1389 satış noktası bulunan firma Amerika, Avrupa ülkeleri ve Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

İncity Bayilik Şartları ve Avantajları

İncity 1-6 yaş çocuklar ve 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar için kıyafetler satan bir mağaza zinciridir. Türkiye ve yurt dışında bir çok bayisi bulunan firmanın bayilik şartları aşağıdaki gibidir. Ayrıca Bayilik sözleşmesini incelemek isteyenler yazının sonunda verdiğimiz site adresinden daha ayrıntılı bilgiler alabilirler.

İncity için açılacak olan mağaza ticaret hacmi yüksek caddeler veya alışveriş merkezlerinde yer almalıdır. Firmanın dekorasyon tarafından sunulan şartlarına uyulmalı ve mağaza ölçülerine uyulmalıdır. İncity personel temini, dükkan tasarımı, vitrin tasarımı ve bayilerin kullanacağı bilgisayar programları konusunda girişimcilere yardımcı olmaktadır.

Ürünlerin toptan alımında vadeli alımlar için banka teminatı isteyen firmanın peşin alımlarda bayilere özel fiyatlarda indirim yapma hakkı vardır. Bayilik alan kişiler ürün değişim ve iade koşulları içim ayrıca bilgilendirilecektir. İncity mağazalarında firma harici ürünler satılmasına izin verilmemektedir. Firmanın ayrıca bankalar ile yaptığı anlaşmalarda yararlandığı avantajlar bayileri ile paylaşılmaktadır.

İncity Bayilik ve iletişim Bilgileri

İncity Mağazaları

İncity Bayilik ve iletişim bilgileri için firmayı aşağıda ki iletişim bilgilerinde arayabilir ve firmanın web sitesinden bayilik sözleşmesini okuyabilirsiniz. Çocuk giyim sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler daha fazla bilgi için aşağıda numaraları arayabilirler. bayilik konseptlerini incelemek ve İncity mağazalarını yakından görmek isteyenler web sitesinden mağaza adreslerini öğrenebilirler.

İncity Bayilik için Fabrikanın iletişim bilgileri
Mehmet Akif Cad. Kızılcık Sok. No: 18
Merter 34010 İstanbul
Tel.: +90 212 677 26 30 pbx
Fax: +90 212 677 26 38
Web: incitykids.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here