InfiniteUSB ile Tek Porta İstediğiniz Kadar USB Bağlayın

InfiniteUSB ile Tek Porta İstediğiniz Kadar USB Bağlayın 2

InfiniteUSB sahip olduğu özel tasarım ile bilgisayardaki tek USB girişine istediğiniz sayıda cihaz bağlayabilmenize olanak sağlıyor.

infinite

Özellikle Apple’ın son çıkan MacBook’unda  tek giriş olması tüketicileri ve Apple hayranlarını endişelendirdi. Aslında Laptop üreticileri uzun zamandır bilgisayarlardaki USB giriş sayısını azaltmaya çalışıyor. Ancak gelişen teknolojiler sayesinde artık neredeyse her elektronik cihazın USB bağlantı teknolojisini kullanmaya başlaması yetersiz USB girişlerin can sıkıcı bir durum oluşturmaya başladı.

Bu sorun doğrultusunda çalışan geliştiriciler InfiniteUSB adlı ürünü geliştirdi. Bu ürün sayesinde tek USB portuna istediğiniz sayıda cihaz bağlayabiliyor ve rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz.

Ürün ayrıca tek portun birden fazla cihaz tarafından kullanılarak verimsiz ve performansı düşük bir bağlantı oluşturmak yerine her eklenen cihaza ait yeni bir USB portu oluşturulmasına zorlayan InfiniteUSB bu bağlamda oldukça performanslı ve modüler bir cihaz.

infinite2

Ürün Kickstarter üzerinden tanıtlmakta 22 günlük kampanyası bulunmakta. Şu anda 1440 kişi tarafından desteklenen InfiniteUSB yaklaşık 100 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Cihazın 1 tanesi 10 dolardan satılıyor ve çoklu alımlar için farklı fiyat kampanyaları bulunmakta. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here